Piątkowe seanse kina plenerowego

0
1419

W piątek 3 lipca startują seanse kina plenerowego w Konstancinie-Jeziornie i Piasecznie. Pokazy odbędą się w specjalnym reżimie sanitarnym związanym z epidemią.

Konstancińskie „Kino pod chmurką” stanie na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). W programie zaplanowano 9 filmów. Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc będzie ograniczona, teren pokazów zostanie wygrodzony a leżaki będą ustawione w odpowiednich odstępach. Żeby wziąć udział w pokazach, trzeba będzie przestrzegać wszystkich wymogów bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa. Uczestników obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk oraz pomiar temperatury. Każdy uczestnik imprez organizowanych przez KDK będzie musiał też wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia (Oświadczenie uczestnika wydarzenia).

– Oświadczenie będziemy przechowywać 2 tygodnie, po tym czasie zostanie zniszczone. Oświadczenie będzie dostępne na miejscu imprezy, ale zachęcamy do przychodzenia z wypełnionym dokumentem, co pozwoli uniknąć kolejek – apeluje KDK. Oczywiście na seans warto przyjść około 30 min wcześniej.

Kino na Skwerze Kisiela

W Piasecznie cykl pokazów filmowych tradycyjnie będzie się odbywać na skwerze Kisiela. Na potrzeby wydarzenia teren imprezy zostanie odgrodzony taśmami. Widownia będzie miała do dyspozycji dwa wejścia od strony ul. Kościuszki. Ochrona będzie liczyć osoby wchodzące, których liczba na terenie imprezy nie może przekroczyć 150. Przy wejściu każdy z uczestników będzie miał mierzoną temperaturę oraz będzie zobowiązany do zdezynfekowania rąk. Podczas pokazu obowiązywać będzie nakaz zasłaniania ust oraz nosa, a uczestnicy, o ile nie zamieszkują razem, muszą utrzymywać dystans 2 metrów. Po każdym seansie leżaki przejdą dezynfekcję i tygodniową kwarantannę. Również w Piasecznie warto przyjść z około 30 minutowym wyprzedzeniem.

Lipcowe seanse będą się rozpoczynać o godz. 21.30, zaś sierpniowe o godz. 21.00. Organizatorzy sugerują przychodzenie z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.

Czytaj także: Chcemy tańczyć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię