Otwórz swój ogród

0
310

Organizatorzy Festiwalu Otwarte Ogrody w Zalesiu Dolnym poszukują chętnych do udziału w wydarzeniu.

Festiwal Otwarte Ogrody zadebiutował w 2005 roku w Podkowie Leśnej, później na swoim gruncie zaadaptowały go również m.in. Zalesie Dolne i Konstancin-Jeziorna. To wydarzenie, które pozwala zwiedzać wyjątkowe, na co dzień zamknięte prywatne ogrody, w których co roku można podziwiać dzieła sztuki, przedstawienia, brać udział w spotkaniach i wykładach, a przede wszystkim – poznać i porozmawiać z ciekawymi ludźmi.

W tym roku w Zalesiu Dolnym odbędzie się już dwunasta edycja tego lubianego i chętnie uczęszczanego przez mieszkańców i gości Festiwalu. Otwarte Ogrody planowane są na 29 i 30 sierpnia. Towarzystwo Przyjaciół Zalesia Dolnego w organizacji wydarzenia wspierać będą Stowarzyszenie „Ciąg dalszy nastąpi” oraz Centrum Kultury w Piasecznie. W programie m.in. spektakl teatralny grupy artystycznej „Między słowami” z Podkowy Leśnej.

Organizatorzy zachęcają do dołączenia do Festiwalu – mile widziane są nowe ogrody artystyczne i osoby, które chciałaby zaprezentować swoje prace. Zgłoszenia przyjmuje koordynator projektu, Mira Walczykowska ().

Czytaj także: Cykl spektakli dla dzieci-Bajkowy Zakątek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię