KULTURALNI DLA WOŚP

0
231

Od poniedziałku aż do niedzielnego finału Centrum Kultury w Piasecznie gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wyjątkowo online pod hasłem „Finał z głową”

Centrum Kultury w Piasecznie przygotowało szereg wydarzeń na rzecz WOŚP. Wszystko po to, aby uzbierać jak największą kwotę na zakup sprzętu do laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Przez cały czas trwania akcji można wpłacać cegiełki do eSkarbonki CK. Wydarzenia trwają już od poniedziałku 25 stycznia na FB Centrum Kultury w Piasecznie. Wystąpią lokalne teatry Anny Kolanowskiej i Ewy Kłujszo, a 29 stycznia o 20.00 zobaczymy kabaret Paranienormalni.

Czytaj także: Przegląd gra z WOŚP

Na 29. Finale WOŚP w trakcie transmisji na żywo od 12.00 do 20.00 pojawią się znani goście, wspomnienia z poprzednich lat, aukcje, koncerty oraz występy dla dzieci i dorosłych.

Szczegóły wydarzeń na stronie www.kulturalni.pl pod hasłem Kulturalni dla WOŚP. Zachęcamy do wpłat do eSkarbonki CK  https://eskarbonka.wosp.org.pl/xtxjpx i śledzenia wydarzeń na Facebooku.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię