Kultura żywa

0
308

Pomimo trudnej sytuacji w kraju, kulturalni działają bardzo aktywnie online. Szeroka oferta zajęć stałych, warsztatów i wydarzeń przeniosła się do sieci.

Od października ruszyła bardzo bogata oferta zajęć stałych w Przystanku Kultura, Strefie Kultury oraz wszystkich Klubach Kultury. Po wprowadzeniu obostrzeń większość z nich jest kontynuowana online. Wiele warsztatów cyklicznych oraz jednorazowych jest organizowanych w podobny sposób i cieszą się powodzeniem wśród uczestników. Na grudzień Centrum Kultury przygotowało szeroką gamę wydarzeń.

– Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację – mówi Katarzyna Hernik, wicedyrektor ds. programowych. – Nasza oferta, jest przygotowana w taki sposób, żebyśmy mogli działać niezależnie od rozporządzeń władzy. Jeśli sytuacja w kraju pozwoli, odbędą się one z udziałem publiczności. Jeśli nie, jesteśmy przygotowani na wersje online i transmisje wszystkich wydarzeń na Facebooku Centrum Kultury.  Zapraszamy serdecznie do śledzenia działań Centrum Kultury na stronie www.kulturalni.pl oraz na Facebooku.

Czytaj także: Tu zaszła zmiana-Czerwony kapturek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię