Kino plenerowe w Józefosławiu – Rewers pod chmurką

0
136

W sierpniowe soboty o godzinie 21.00 Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław inicjator powstania Klubu Filmowego Rewers zaprasza do kina plenerowego REWERS POD CHMURKĄ.

Na skwerze przy Klubie Kultury w Józefosławiu (wejście od ul. Cyraneczki) odbędą się 4 plenerowe pokazy filmowe. Filmy zostały wybrane w internetowym głosowaniu na Facebook’u mieszkańcy Józefosławia i Julianowa.

Zobaczymy:

1 sierpnia – „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” komediodramat o grupie przyjaciół, którzy w ramach niewinnej zabawy postanawiają upublicznić wszystkie swoje e-maile, rozmowy i wzajemnie skrywane tajemnice.

8 sierpnia – „Zwariować ze szczęścia” komediodramat o gadatliwej mitomance i wrażliwej introwertyczce uciekających ze szpitala psychiatrycznego.

22 sierpnia –  „Ukryte piękno” dramat  o nowojorskim specjaliście od reklamy, który popada w głęboką depresję po osobistej tragedii.

28 sierpnia – „Siedem sióstr” thriller science-fiction o siostrach nazwanych dniami tygodnia żyjących w ukryciu,  aż do momentu gdy jedna z nich nie wraca do domu.

– Wszystkim nam zależy, aby kino letnie było miejscem, w którym można złapać oddech, usiąść wygodnie na leżaku, otulić się wieczorem kocem i oglądać wspólnie z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu swoje ulubione filmy blisko domu.  Niestety sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do ograniczenia liczby uczestników do 150 osób, musimy też przestrzegać noszenia maseczki i zachowania dystansu społecznego. Ale nie poddajemy się, chcemy nadal integrować mieszkańców i budować więzi sąsiedzkie– mówi Katarzyna Bukol-Krawczyk, Prezeska Stowarzyszenia Pomył na Józefosław

 

Klub Filmowy Rewers działa przy Klubie Kultury w Józefosławiu od 2017 roku. Po chwilowym zawieszeniu działalności spowodowanym remontem w Klubie Kultury, znowu można oglądać filmy w Józefosławiu.

Czytaj także: Konstancińskie spacery online z przewodnikiem

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię