II Konstancińskie Forum Kobiet już wkrótce w Hugonówce!

0
210

Fundacja Inicjatyw Społecznych „Strefa Działania” serdecznie zaprasza wszystkie Panie i Panów do udziału w II Konstancińskim Forum Kobiet.

 

Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 października 2017 r. w KDK, w willi „Hugonówka” przy ul. Mostowej 15. Partnerem Forum jest Konstanciński Dom Kultury, a honorowy patronat nad Wydarzeniem zgodzili się objąć Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Starosta Powiatu Piaseczyńskiego. Patronem medialnym jest Przegląd Piaseczyński. Program Forum to wiele ciekawych prelekcji i warsztatów w tematyce przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecej siły i piękna. Wśród prelegentów same znakomitości!

Urszula Dudziak postara się przekonać obecnych na Forum, że „Piękno nie zna metryki” a Szymon Hołownia wyjaśni uczestnikom „Jak robić dobrze”. Specjalny gość z Mediolanu – Renata Piotrowska-Cerruti, opowie o „slow” modzie, wartościach w biznesie i o tym, jak to jest być synową Nino Cerruti. Organizatorzy serdecznie zapraszają Panie w każdym wieku, również te w Jesieni Życia – dla nich przygotowany został panel dyskusyjny, w którym swój udział potwierdziła m.in. DJ Wika, znana 79-letnia warszawska didżejka. Dodatkowo w drugim dniu Forum zapraszamy Państwa na całodzienne warsztaty rozwoju osobistego. Będą mogli Państwo wybrać tematykę najbardziej dla Państwa interesującą, będzie o wyzwalaniu energii i swojego potencjału, o popełnianiu błędów, o ciele wolnym od stresu, o seksualności i o wielu innych ciekawych zagadnieniach. Aby wziąć udział w II Konstancińskim Forum Kobiet, wystarczy się zarejestrować na stronie www.konstancinskieforumkobiet.pl Udział w Forum jest bezpłatny! Na uczestników czekają atrakcyjne prezenty powitalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię