Witek Muzyk Ulicy

0
496

13 grudnia do Góry Kalwarii zawita jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej – Witek Muzyk Ulicy. Podczas koncertu artysta zaprezentuje swoje autorskie piosenki.

Witek Muzyk Ulicy – po 13 latach mentalnej niewoli i pracy dla pieniędzy – wybrał muzykę i postanowił zbudować swój świat na nowo. Zaczął grać na warszawskich ulicach. Jego autentyczność porwała publiczność najpierw na ulicy, a potem również w dużych salach koncertowych. Styl muzyczny Witka chyba najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty: „FOLKO ROCKO PUNKO POLO”. W swoich utworach porusza codzienne problemy, z którymi słuchacze łatwo mogą się utożsamić. Wywiad z Witkiem można przeczytać na naszych łamach: https://www.przegladpiaseczynski.pl/spoleczenstwo/muzyczna-rewolucja-czyli-jak-sie-narodzilo-folko-rocko-punko-polo/.

Witek zagra w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii przy ul. Białka 9 w piątek 13 grudnia o godz. 20.00. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie ośrodka oraz na stronie internetowej www.bilety.muzykulicy.pl . W dniu koncertu po 90 zł.