Cztery seanse do wyboru w kinie plenerowym

0
434

Dramat, dwie komedie i kino familijne – to propozycje kin plenerowych na najbliższy weekend.

Piasecznie na Skwerze Kisiela w piątek 21 sierpnia o 21:00 rozpocznie się projekcja szalonej amerykańskiej komedii „Jestem taka piękna!”. Historia opowiada o dziewczynie, którą wyleczył z kompleksów…uraz głowy.

W ten sam wieczór o 21:15 w Konstancinie-Jeziornie obok Hugonówki obejrzymy japońsko-amerykańską komedię romantyczną „Paryż może poczekać”. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć urodę Francji na dużym ekranie, to ta propozycja zdecydowanie jest warta uwagi. 

W kinie plenerowym w Józefosławiu w sobotę o 21:00 wyświetlony zostanie poruszający amerykański dramat z Willem Smithem w roli głównej i plejadą gwiazd w rolach drugoplanowych. „Ukryte piękno” to opowieść o człowieku, który popadł w głęboką depresję w wyniku tragicznych osobistych doświadczeń. Jego przyjaciele zaś opracowują niezwykły plan, który ma mu pomóc.

W sobotni wieczór 22 sierpnia w kinie plenerowym w Tarczynie – Drozdach obok tężni, o godzinie 21:00 wyświetlona zostanie filmowa adaptacja jednej z najbardziej „kultowych” książek nie tylko dla dzieci, czyli „Mały Książę”.  Francuska animacja to bardziej „wariacja na temat” książki Antoine de Saint-Exuperego. Zawiera jednak wiele wartych przemyślenia kwestii i jest zachwycająca plastycznie.

Czytaj także: Powstanie kino w Piasecznie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię