Czesław śpiewa na Józefest

0
237

Niezwykła osobowość, dowcip, akordeon to atrybuty tego znanego i lubianego polsko-duńskiego artysty. Czesław Mozil wystąpi 19 września na Józefest ze swoim muzycznym stand-upem. 

Czesław jest postacią telewizyjną, muzykiem, kompozytorem, pisze teksty, gra na akordeonie.  Tworzy trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, zawierającą elementy kabaretu, rocka i punk rocka. Jego muzyczny „Solo Act” to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Organizatorzy: Centrum Kultury w Piasecznie, Gmina Piaseczno. 19 września, godz. 20.00, Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A (scena plenerowa). Wstęp wolny, wydarzenie w reżimie sanitarnym, do 150 osób.

Czytaj również: Kulturalny kalendarz na wrzesień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię