Blues Junkers, czyli młoda twarz bluesa

0
141

W sobotni wieczór na scenie plenerowej Klubu Kultury w Józefosławiu kolejny energetyczny koncert. Gwiazdą będzie młody, ale bardzo utytułowany zespół Blues Junkers.

Grają bluesa, boogie-woogie, rock’n’rolla, rhytm’n’bluesa, country i soul. Jak sami piszą “Chcemy pokazać, że blues to gatunek muzyczny, który jest ojcem, czy już raczej dziadkiem a może nawet pradziadkiem całej współczesnej muzyki, i który wbrew obiegowym opiniom nie ogranicza się do powielania na okrągło 12-taktowego schematu.” Choć zespół istnieje od zaledwie 5 lat, mają już na koncie większość nagród na najważniejszych festiwalach bluesowych w Polsce. Wystąpili również na największych tego typu imprezach w Europie, a w 2016 roku reprezentowali Polskę na EUROPEAN BLUES CHALLENGE we Włoszech. Ich ostatnia, doskonale przyjęta płyta „Night Time„, została wyprodukowana w amerykańskiej wytwórni Big Tone Records. Koncert zespołu odbędzie się 10 października o godz. 20.00 w Klubie Kultury w Józefosławiu.
Organizatorzy: Centrum Kultury w Piasecznie, Gmina Piaseczno

10 października, godz. 20.00, Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Julianowska 67 A (scena plenerowa). Wstęp wolny, wydarzenie w reżimie sanitarnym.

Czytaj także: Kulturalny kalendarz na październik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię