Atrakcje na weekend 3-5 września w powiecie piaseczyńskim

0
881

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty ruchowe, wieczór improwizacyjny czy koncert? O to atrakcje na najbliższy weekend 3-5 września br.

3 września o godzinie 20:00 zapraszamy na ostatni pokaz filmów Kina Plenerowego w Piasecznie. Tego dnia obejrzymy film (Nie)znajomi z 2019 roku, polski komediodramat w reżyserii Tadeusza Śliwy. Remake włoskiego przeboju kinowego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Plakat kina plenerowego
Zdj. kulturalni.pl

Na 3 września o godzinie 20:00 zaplanowane jest otwarcie Skweru przy Klubie Kultury w Józefosławiu. Zapraszamy na inauguracyjny wieczór skweru. Teren będzie wykorzystywany do organizacji licznych wydarzeń kulturalnych. O 20:30 pierwszy koncert na skwerze wykona zespół „Dobry wieczór Trio„.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
Zdj. kulturalni.pl

3 września o godzinie 21:00 zapraszamy na projekcję filmu „VaBank” w reżyserii Juliusza Machulskiego (40-lecie premiery). Film obejrzymy w ramach Kina Plenerowego na Leżakach przy ul. Mostowej w Konstancińskim Domu Kultury „Hugonówka”.

Kino plenerowe
Zdj. hugonowka.pl

4 września o godzinie 11:00 zapraszamy na Narodowe Czytanie „Moralności Pani Dulskiej”. Dramat Gabrieli Zapolskiej przeczytają przedstawiciele konstancińskiej Rady Seniorów. Spotkanie w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej.

Narodowe Czytanie
Zdj. hugonowka.pl

4 września zapraszamy wszystkich chętnych na projekcję filmu „O czym marzą zwierzęta”. Film rozpocznie się o godzinie 11:00 w Kinie za rogiem w Tarczynie przy ul. Juliana Stępkowskiego 17. Wstęp: 5 złotych.

Zdj. gok-tarczyn.pl

4 września o godzinie 15:00 zaplanowany jest IX Festiwal Piosenki Dołującej, tradycyjnie na Zimnych Dołach w Lasach Chojnowskich w Gminie Piaseczno. Gwiazdą tegorocznego festiwalu będzie Artur Andrus, który wystąpi wraz z zespołem o godzinie 20-tej.

plakat wydarzenia IX Festiwal Piosenki Dołującej
Zdj. kulturalni.pl

4 września o godzinie 15:00 zapraszamy również do Hugonówki w Konstancinie na improwizowany spektakl kryminalny dla dzieci.

Detektyw Szkiełko
Zdj. hugonowka.pl

4 września o godzinie 16:00 na błoniach przed urzędem gminy przy ul. Gminnej w Lesznowoli odbędzie się Rodzinny Piknik – Święto Gminy Lesznowola 2021. Dla przybyłych gości przygotowano: wesołe miasteczko, warsztaty rękodzielnicze, animacje dla dzieci, kiermasz książek, występ wokalny Gabrieli Kurzac, pokazy street dance, kickboxingu oraz ogródek piwny i małą gastronomię.

Zdj. lesznowola.pl

4 września zapraszamy chętnych do udziału w kolejnym Nightskating Góra Kalwaria. Wspólne spotkanie rozpocznie się warsztatami o godzinie 18:00, a jazda rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00. Trasa jest łatwa, cały czas chętnym będzie towarzyszyła muzyka oraz zabezpieczenie medyczne.

Zdj. facebook.com/event Nightskating Góra Kalwaria

Zapraszamy 5 września na godzinę 11:00 do KDK Hugonówka na wystawę malarstwa Marcina Hugo-Badera. Na wystawie pt. „Barwy zawieszonego kalendarza” Marcin Hugo-Bader zaprezentuje w Hugonówce ponad 40 obrazów.

Wystawa malarstwa Marcina Hugo-Badera
Zdj. hugonowka.pl

5 września o godzinie 11:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Skwer przy Klubie Kultury w Józefosławiu przy ul. Julianowskiej 67A. Tego dnia odbędzie się spotkanie z brzuchomówcą dla dzieci pt. „Świat według Czochera„.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
Zdj. kulturalni.pl

5 września o godzinie 17:00 odbędzie się koncert zespołu Voytek Proniewicz Quartet. W konstancińskim domu kultury posłuchamy muzyki klasycznej, filmowej i jazzowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Voytek Proniewicz Quartet
Zdj. hugonowka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię