Atrakcje na weekend 3-5 grudnia w powiecie piaseczyńskim

0
305

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty, wernisaż, koncert czy na wystawę? O to atrakcje na najbliższy weekend br.

3 grudnia o godzinie 19:00 zapraszamy do konstancińskiego domu kultury Hugonówka przy ul. Mostowej 15 na maraton filmowy – informacje o filmach można uzyskać bezpośrednio w recepcji KDK lub pod numerem telefonu 22 484 20 20. Wstęp wolny, obowiązuje reżim sanitarny.

Maraton filmowy
Zdj. hugonowka.pl

4 grudnia o godzinie 10:00 zapraszamy dzieci 3+ wraz z dorosłymi na niecodzienne warsztaty zdobienia bożonarodzeniowych pierników. W czasie warsztatów każdy z uczestników będzie miał okazję poćwiczyć dekorowanie lukrem i innymi kolorowymi ozdobami na pojedynczych piernikach. Liczba miejsc ograniczona. Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3.

O godzinie 11:00 w tym samym miejscu odbędzie się projekcja filmu „Opowieść wigilijna” w reż. Roberta Zameckisa. Wstęp wolny! Obowiązują zapisy: 

plakat wydarzenia Artystyczna sobota
Zdj. kulturalni.pl

4 grudnia o godzinie 15:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na klubowy teatrzyk pt. Grajka Mikołajka – Teatr TAK. Obowiązują wejściówki, które można odebrać w klubie kultury w Woli Gołkowskiej przy ul. Jemioły 11.

Plakat wydarzenia Klubowy Teatrzyk. Grajka Mikołajka
Zdj. kulturalni.pl

4 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na interaktywny świąteczny program kabaretowy „Mikołajka porządnie nadziana muzyką”. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie przy ul. Juliana Stępkowskiego 17. Zakup biletów: przed spektaklem lub za pomocą aplikacji. Cena biletu: 10 złotych.

Zdj. gok-tarczyn.pl

4 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do klubu kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3 na wystawę grupy artystów wizualnych MŁYN.

Plakat wydarzenia wystawa Po-lesie
Zdj. kulturalni.pl

5 grudnia o godzinie 10:00 zapraszamy na mikołajkową teatralną niedzielę. Liczba miejsc ograniczona, wstęp kosztuje 10 złotych, a bilety dostępne są od 30 listopada na http://biletyna.pl. Zapraszamy do Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii.

Zdj. kulturagk.pl

Czytaj również: Życzenia świąteczne dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej

5 grudnia o godzinie 16:00 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii na koncert Air Bandu – Mikołajkowy Zawrót Głowy. Wstęp wolny, zapraszamy serdecznie.

Zdj. kulturagk.pl

5 grudnia o godzinie 17:00 zapraszamy na koncert mikołajkowy w wykonaniu Iwony Manista-Kutryś. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach przy ul. Przyszłości 8. Wstęp wolny.

Zdj. gok-lesznowola.pl

5 grudnia o godzinie 19:00 zapraszamy do klubu kultury w Józefosławiu przy ul. Julianowskiej 67A na monodram Weroniki Wierzbowskiej pt. Być jak Meryl cz. 2. Wstęp na spektakl jest bezpłatny, lecz obowiązują wejściówki, które są dostępne od 21 listopada.

Plakat wydarzenia Być jak Meryl cz. 2
Zdj. kulturalni.pl

Czytaj również: Świąteczne atrakcje w powiecie piaseczyńskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię