Atrakcje na weekend 24-26 września w powiecie piaseczyńskim

0
1064

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty ruchowe, wieczór improwizacyjny, koncert czy do kina plenerowego? O to atrakcje na najbliższy weekend.

24 września o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na koncert Czarnego Ziutka z Killerami. Zespół zagra na skwerze przy Klubie Kultury w Józefosławiu przy ul. Julianowskiej 67A. Usłyszycie utwory zespołu Kult i KNŻ.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
Zdj. kulturalni.pl

25 września o godzinie 10:00 zapraszamy na warsztaty dla rodziców pt. zbuntowany dwulatek – jak to przeżyć. Głównym celem tego warsztatu jest przekazanie rodzicom wiedzy z zakresu psychologii rozwojowej oraz pomoc i wsparcie rodziców dzieci na etapie buntu dwulatka. Warsztaty odbędą się w strefie kultury przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. Koszt: 35 zł.

Olakat wydarzenia Zbuntowany dwulatek jak to przeżyć
Zdj. kulturalni.pl

25 i 26 września zapraszamy na Tarczyńskie Dni Retro im. Mieczysława Fogga. Cały program imprezy, poniżej:

Zdj. tarczyn.pl

25 września o godzinie 15:00 odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 4-10 lat. Bilety 30 zł, do kupienia online lub w kasie KDK. Warsztaty rodzinne pt. Laboratorium slime-ów, mikstur i eliksirów. Zapraszamy do domu kultury Hugonówka w Konstancinie.

Laboratorium slime-ów, mikstur i eliksirów
Zdj. Hugonowka.pl

25 września o godzinie 17:00 zapraszamy na projekcję filmu fabularnego pt. Odebrano mi młodość oraz spotkanie z aktorami. Film obejrzycie w Hugonówce, domu kultury w Konstancinie.

Odebrano mi młodość - Wspomnienia Powstańców Warszawskich
Zdj. Hugonowka.pl

25 września o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie pt. arcy historie dzieł, które poprowadzi Małgorzata Szamocka. Miejsce spotkania: klub kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3. Więcej o spotkaniu: https://www.facebook.com/events/345345117132302

Plakat wydarzenia Arcy historie dzieł Anna Bilińska
Zdj. kulturalni.pl

25 września o godzinie 20:00 rozpocznie się koncert JJL Trio, koncert jazzowy na skwerze przy klubie kultury w Józefosławiu. JJL Trio to projekt utworzony przez doświadczonych i znanych na polskich scenach jazzowych i bluesowych muzyków. W swoim repertuarze łączy blues z elementami jazzu, fusion i rocka.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
Zdj. kulturalni.pl

26 września o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wystawę plenerową w parku przy KDK Hugonówka. Wystawa pt. Konstancin i ludzie pióra. Na wystawie zaprezentowane zostaną sylwetki najwybitniejszych i najbardziej znanych osób zajmujących się pisaniem, które los połączył z Konstancinem.

Konstancin i ludzie pióra
Zdj. Hugonowka.pl

26 września o godzinie 10:00 zapraszamy na wystawę Wilków w Parku Zdrojowym „Five Dreams” – kompozycja rzeźbiarska Beaty Czapskiej złożona jest z pięciu rzeźb przedstawiających biegnące wilki zdobi Park Zdrojowy w pobliżu Hugonówki. Tytuł odwołuje się do marzeń lub snów, ale także znaczeń obecnych w kulturze związanych z tymi zwierzętami.

Wilki w Parku Zdrojowym
Zdj. Hugonowka.pl

26 września o godzinie 11:30 na skwerze przy klubie kultury w Józefosławiu odbędzie się teatr baniek mydlanych – przedstawienie dla dzieci. W trakcie spektaklu zobaczymy różne oblicza baniek mydlanych: bańkę w bańce, białą bańkę mydlaną, płonącą, wulkan, rozszczepienie bańki, tańczące ciasto „bańkoladowe” i banki giganty. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
Zdj. kulturalni.pl

26 września o godzinie 14:00 i 16:00 odbędą się spektakle pt. kot w butach – autorski teatr młodego widza. Spektakl o godzinie 16 będzie dostępny również online – LIVE na FB Centrum Kultury w Piasecznie. Spektakl będzie trwał około 40 minut, a koszt uczestnictwa to 15 złotych.

Plakat wydarzenia Bajkowa Niedziela. Kot w Butach
Zdj. kulturalni.pl

26 września o godzinie 17:00 zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury do Sali widowiskowej na koncert Soli Deo. Koncert Konstancińskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Piotra Stawarskiego i przy akompaniamencie Doroty Stawarskiej z okazji beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Soli Deo
Zdj. Hugonowka.pl

26 września o godzinie 19:00 w kościele pw. św. Huberta w Zalesiu Górnym odbędzie się drugie spotkanie z serii XIII Międzynarodowego Festiwalu Musica Classica. Wstęp wolny.

Zdj. kulturalni.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię