Atrakcje na weekend 22-24 października w powiecie piaseczyńskim

0
505

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty ruchowe, wieczór improwizacyjny, spektakl czy warsztaty dyni? O to atrakcje na najbliższy weekend 22-24 października br.

22 października o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich na warsztaty kosmetyczne do Dworca Kultura przy ul. Dworcowej 9 w Piasecznie. Zajęcia poprowadzi Beata Podsiadły z Akademii 4 Pory Roku. Koszt zajęć: 40 złotych.

Plakat wydarzenia Warsztaty kosmetyczne
Zdj. kulturalni.pl

22 października o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkich DOROSŁYCH na Świeczowisko, Piosenki dla dorosłych. Koncert odbędzie się w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

Impreza skierowana jest do tych, którzy przez „niebieskie okulary szukają nieba do wynajęcia”.

Obowiązują wejściówki – opłata transakcyjna 1zł – bilet.

PLAKAT wydarzenia Świeczowisko
Zdj. kulturalni.pl

23 października o godzinie 10:00 zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury – willi Gryf przy ul. Sobieskiego 13 na bezpłatne warsztaty z programowania i tworzenia gier. Uwaga, liczba miejsc ograniczona. Więcej nt. warsztatów na stronie KDK.

Koduj z Gigantami
Zdj. hugonowka.pl

23 października o godzinie 11:00 zapraszamy wszystkich uczestników 12+ na warsztaty z haftu koralikowego. Koszt warsztatów: 50 złotych, poprowadzi je Iwona Wojewoda. Warsztaty odbędą się w Klubie Kultury w Woli Gołkowskiej przy ul. Jemioły 11.

plakat wydarzenia boho biżuteria
Zdj. kulturalni.pl

23 października o godzinie 16:00 zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 na Wrzosowiska. W przeglądzie wezmą udział zarówno różnorodne zespoły artystyczne, przedstawiciele lokalnych kół i stowarzyszeń, skupiających najstarszych mieszkańców naszej gminy, jak i indywidualni wykonawcy lub twórcy, którzy chcieliby się zaprezentować publiczności. Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odbioru w recepcji KDK w dniu wydarzenia od godz. 12.00.

Wrzosowiska
Zdj. hugonowka.pl

23 października o godzinie 16:00 zapraszamy na teatr, spektakl „Mysz, która chciała być lwem”. Spektakl jest biletowany, odbędzie się w filii GOK Lesznowola w Starej Iwicznej. Więcej informacji.

Zdj. gok-lesznowola.pl

23 października o godzinie 18:00 zapraszamy na spektakl pod tytułem „Złote jajko” na motywach bajki Władymira Orłowa w tłumaczeniu Elżbiety Dąbrowy. Więcej informacji w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie.

Zdj. gok-tarczyn.pl

23 października o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie ARCY HISTORIE DZIEŁ pt. PSY W SZTUCE. Jaką przypisywano im symbolikę i funkcję? Wstęp wolny. Spotkanie odbędzie się w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3.

Prześledzimy w jaki sposób były przedstawiane na różnych dziełach sztuki, jakie rasy były szczególnie wyróżniane i często portretowane. Kiedy i u jakich artystów nasze ulubione czworonogi stały się samodzielnymi bohaterami obrazów.

Plakat wydarzenia Arcy historie
Zdj. kulturalni.pl

24 października o godzinie 11:30 zapraszamy najmłodszych na przedstawienie naukowe, które odbędzie się w Klubie Kultury w Józefosławiu przy ul. Julianowskiej 67A. Wstęp na przedstawienie kosztuje 15 zł.

Plakat wydarzenia Klubowy Teatrzyk. Aerodynamika
Zdj. kulturalni.pl

24 października o godzinie 13:00 oraz 14:15 zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 na Dzień dyni – warsztaty kreatywne. Bilet: 15 złotych do kupienia w kasie KDK oraz online KUP BILET.

Przy zakupie w kasie obowiązują zniżki Karty Dużej Rodziny, Karty Mieszkańca oraz Karty Seniora. Limit 15 os. na jednym warsztacie, wiek: od 7 lat.

Dzień dyni - warsztaty kreatywne
Zdj. hugonowka.pl

24 października o godzinie 16:00 zapraszamy do filii GOK Lesznowola w Łazach przy ul. Przyszłości 8 na bajkową niedzielę pt. W miejskiej dżungli. Więcej informacji.

Zdj. gok-lesznowola.pl

24 października o godzinie 16:00 zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 na spektakl Pan Toti i Czarodziejski Grzebień. Bilet: 25 złotych do kipienia w kasie KDK lub online KUP BILET. Przy zakupie w kasie obowiązują zniżki Karty Dużej Rodziny, Karty Mieszkańca oraz Karty Seniora.

Pan Toti i Czarodziejski Grzebień
Zdj. hugonowka.pl

24 października o godzinie 14:00 oraz 16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Domu Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49 na bajkową niedzielę pt. Wielka tajemnica.

Spektakl jest oparty na autorskim scenariuszu, którego głównym wątkiem jest sprawa pewnej tajemniczej kradzieży. Sławny detektyw – Filip Filipowski dwoi się i troi aby odkryć prawdę, a pomagają mu w tym – poszkodowana – hrabina Georginia Kołomyjska herbu Cholewa oraz przypadkowy przechodzień – Alojzy. Kilkakrotnie aktywny udział w przedstawieniu biorą także dzieci (na scenie). Ważne walory tego spektaklu to scenografia złożona z kilkudziesięciu kolorowych i różnokształtnych parasoli, z których aktorzy tworzą metaforyczne obrazy, pobudzające wyobraźnię dzieci, “wpadająca w ucho” muzyka i piosenki oraz elementy wiedzy z zakresu polskiej historii, przedstawione w zabawny sposób. Przedstawienie zajmujące i dowcipne także dla starszych widzów. Czas trwania – do 1 godz.

Plakat wydarzenia Bajkowa niedziela. wielka tajemnica
Zdj. kulturalni.pl

24 października o godzinie 17:00 zapraszamy na teatr dla dzieci pt. TIKI RAFA na krańcu świata. Więcej informacji w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Bilety do nabycia online na stronie.

Zdj. gok-tarczyn.pl

24 października o godzinie 19:00 zapraszamy do Klubu Kultury w Józefosławiu przy ul. Julianowskiej 67A na recital Katarzyny Żak. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania nowego recitalu „Piosenki na życzenie” w wykonaniu Katarzyny Żak. Usłyszycie Państwo znane, lubiane, oczekiwane przez publiczność piosenki takich autorów A. Osiecka, W. Młynarski, M. Czapińska, M. Hemar, a także kilka nowych polskich piosenek w aktorskiej interpretacji aktorki. Będzie to humorystyczno- nostalgiczny wieczór. Bilet: 50 złotych.

Zdj. kulturalni.pl

24 października o godzinie 19:30zapraszamy na koncert Oratio Dominica – dzieła wszystkie Cypriana Bazylika do Zalesia Dolnego, do kościoła pw. NMP Wspomożenia Wiernych przy ul. Modrzewiowej 2.

Zdj. kulturalni.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię