Atrakcje na weekend 17-19 września w powiecie piaseczyńskim

0
617

Gdzie się wybrać w weekend? Na koncert, festiwal czy spektakl teatralny? W najbliższy weekend sporo się dzieje. Warto skorzystać z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej na terenie powiatu.

17 września o godzinie 20:00 na Skwerze przy Klubie Kultury w Józefosławiu odbędzie się koncert muzyki alternatywnej, na którym wystąpi Jutuber – solowe wcielenie Piotra Krakowskiego.

Jutuber w warstwie muzycznej łączy tłusty blues z funkiem, alt-rockiem i elektroniką, zaś w warstwie tekstowej bezpardonowo i nierzadko kąśliwie opisuje mechanizmy współczesnej popkultury oraz relacje społeczne.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
kulturalni.pl

18 i 19 września zapraszamy wszystkich na Dni Prażmowa 2021, które odbędą się przy Urzędzie Gminy ul. P. Czołchańskiego 1. W planach mecz o puchar Ryxa, konkursy, warsztaty oraz w niedzielę wystąpi gwiazda Dni Prażmowa – Arka Noego.

prazmow.pl

18 i 19 września rynek w Czersku zatętni życiem. W ciągu dwóch dni odbędą się aż trzy wydarzenia: Jarmark rzemieślniczy, Europejskie Dni Dziedzictwa i Weekend dobrego piwa.

Jarmark rzemieślniczy na średniowiecznym rynku w Czersku. W programie m.in.: pokazy rzemiosł dawnych, spektakl „Magiczna fasola” – Teatr Trójkąt, koncert zespołu „Daj Ognia”.

XXIV Europejskie Dni Dziedzictwa w Czersku. W ramach tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa zapraszamy w podróż po kulturze i kulinariach nadwiślańskiego Urzecza.

Pełna rozpiska wydarzeń poniżej.

18 września zapraszamy na 6. Festiwal Pięknej Książki w Piasecznie. Miejsce: parking przed CEM, ul. Jana Pawła II 55, Piaseczno.

Szczegółowy plan festiwalu pięknej książki znajdą państwo pod adresem: FESTIWAL.

piaseczno.eu

18 września o godzinie 15:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Festiwal Hip-Hop Konstancin. W programie: bitwa o Konstancin freestyle block, warsztaty, pokazy tańca, strefa food&chillout i wiele więcej. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15.

Festiwal Hip-Hop Konstancin
hugonowka.pl

18 września o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Klubu Kultury w Zalesiu Górnym. Tego dnia będzie miał miejsce dyskusyjny klub filmowy – Przeminęło z wiatrem reż. Victor Fleming. Spotkanie poprowadzi Małgorzata Szamocka. Obowiązują zapisy: , lecz wstęp wolny.

Plakat wydarzenia Dyskusyjny Klub Filmowy. Przeminęło z wiatrem
kulturalni.pl

18 września o godzinie 20:00 odbędzie się koncert szantowy na Skwerze przy Klubie Kultury w Józefosławiu. Dla mieszkańców zagra zespół Zrefowani. Są dowodem na to, że nawet pandemia może przynieść coś pozytywnego.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
kulturalni.pl

19 września o godzinie 16:00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę, która odbędzie się w siedzibie GOK w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Odbędzie się spektakl inspirowany tekstem „120 przygód Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego. Impreza biletowana: 10zł/dziecko, opiekunowie gratis. Bilety można nabyć w dniu spektaklu od godziny 15:00. Płatność tylko gotówką. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny.

gok-lesznowola.pl

19 września o godzinie 16:00 zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury na Spotkanie z aniołami, Koncert Marii Druch z zespołem.

Spotkanie z aniołami
hugonowka.pl

19 września o godzinie 18:00 odbędzie się koncert krakowskiego zespołu ADSU. Chętnych zapraszamy na Skwer przy Klubie Kultury w Józefosławiu. Historia ADSU sięga jeszcze końca lat 80. XX wieku. W piosenkach znajdziecie wplecione starowedyjskie mantry tradycji Gaudia Vaishnava.

kulturalni.pl

19 września o godzinie 19:00 odbędzie się XIII Międzynarodowy Festiwal Musica Classica. Tego dnia zaplanowany koncert inauguracyjny. Koncert odbędzie się przy Kościele pw. św. Rocha w Jazgarzewie. Zapraszamy!

kulturalni.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię