Atrakcje na weekend 17-19 grudnia w powiecie piaseczyńskim

0
347

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty, koncert czy do spektakl? O to atrakcje na najbliższy weekend br.

17 grudnia o godzinie 19:10 zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt. świąteczne rękodzieło. Postaramy się prostymi metodami wyczarować świąteczny nastrój w naszych domach. To wspaniała okazja aby rozbudzić swoją kreatywność spotykając się przy wspólnym stole. Zapraszamy do Klubu Kultury w Złotokłosie przy ul. 3 Maja 30.

Plakat wydarzenia Świąteczne rękodzieło
Zdj. kulturalni.pl

18 grudnia o godzinie 10:00 zapraszamy na warsztaty dla dzieci 6-12 lat. Tego dnia odbędzie się kolejne już spotkanie z etnografią pt. tradycje świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do domu kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

Plakat wydarzenia Wokół Tradycji. Spotkania z etnografią dla dzieci
Zdj. kulturalni.pl

18 grudnia o godzinie 10:00 zapraszamy również do Przystanku Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Tego dnia odbędą się warsztaty DIY dla dzieci pt. eko ozdoby na choinkę. Wstęp bezpłatny!

Plakat wydarzenia Eko ozdoby na choinkę
Zdj. kulturalni.pl

18 grudnia o godzinie 10:00 zapraszamy do Dworca Kultury przy ul. Dworcowej 9 w Piasecznie. Tego dnia odbędą się tam warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych i młodzieży pt. świąteczne wieńce i stroiki. Koszt 40 zł!

Plakat wydarzenia Świąteczne wieńce i stroiki
Zdj. kulturalni.pl

18 grudnia o godzinie 12:00 zapraszamy do Dworca Kultury przy ul. Dworcowej 9 w Piasecznie. Tego dnia odbędą się tam warsztaty dla dorosłych i młodzieży pt. decoupage świąteczny. Koszt warsztatów to 20 złotych.

Plakat wydarzenia Decoupage świąteczny
Zdj. kulturalni.pl

18 grudnia o godzinie 15:00 zapraszamy na warsztaty świąteczne pt. krasnal, które odbędą się w GOK Lesznowola w Magdalence przy ul. Lipowej 28. Koszt warsztatów to 60 złotych za osobę. Zapisy: 509 310 659.

Zdj. gok-lesznowola.pl

18 grudnia o godzinie 15:00 odbędą się warsztaty świąteczne pt. Stroiki. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Koszt warsztatów to 30 złotych, a zapisać można się poprzez numer: 510 773 454.

Zdj. gok-lesznowola.pl

Czytaj również: Mikołajki w Górze Kalwarii [ZDJĘCIA]

18 grudnia o godzinie 17:00 zapraszamy na koncert kolęd zespołu Blue Voices, który odbędzie się w Klubie Kultury w Woli Gołkowskiej przy ul. Jemioły 11. Wstęp na koncert jest darmowy, wejściówki można odebrać w klubie.

Plakat wydarzenia Koncert Kolęd
Zdj. kulturalni.pl

18 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się koncert uczestników sekcji muzycznych KDK. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Bezpłatne wejściówki do odbioru będą w recepcji KDK w dniu wydarzenia od godziny 12:00

Zdj. hugonowka.pl

18 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie Arcy Historie Dzieł pt. Wielkie uczty – kontekst religijny i kulturowy. Wstęp na spotkanie jest darmowy, a odbędzie się ono w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3.

Plakat wydarzenia Arcy historie dzieł. Wielkie uczty
Zdj. kulturalni.pl

18 grudnia o godzinie 18:30 oraz 20:00 odbędzie się premiera spektaklu pt. Przekładaniec – teatr po dwudziestej. Wstęp na spektakl jest darmowy, obowiązują wejściówki. Spotkanie odbędzie się w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

Plakat wydarzenia Przekładaniec - Teatr Po Dwudziestej
Zdj. kulturalni.pl

19 grudnia o godzinie 10:00 w Klubie Kultury w Józefosławiu przy ul. Julianowskiej 67A odbędą się Targi Mody Vintage, które potrwają do godziny 18:00. Targi będą połączone ze zbiórką charytatywną na rzecz osób bezdomnych i ubogich.

Plakat wydarzenia Targi mody vintage
Zdj. kulturalni.pl

Czytaj również: Przegląd Piaseczyński, wydanie 365

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię