Atrakcje na weekend 15-17 października w powiecie piaseczyńskim

0
434

Gdzie się wybrać w weekend? Do kina, na koncert czy spektakl teatralny? W najbliższy weekend sporo się dzieje. Warto skorzystać z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej na terenie powiatu.

16 października o godzinie 10:00 zapraszamy na spotkania z etnografią pt. wokół tradycji. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 do 12 lat, koszt: 10 złotych, zapisać można się na stronie www.kulturalni.plDom Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno.

Plakat wydarzenia Wokół Tradycji. Spotkania z etnografią dla dzieci
Zdj. kulturalni.pl

16 października o godzinie 11:00 zapraszamy do Kina za Rogiem do Tarczyna na film pt. Wyprawa Magellana. Zakup biletów przed seansem lub za pomocą aplikacji dostępnej na stronie www.gok-tarczyn.pl

Zdj. gok-tarczyn.pl

16 października o godzinie 11:00 zapraszamy na warsztaty rękodzieła „Pretty Cool Dynia” do filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Wszystkim, którzy ukończyli 9 rok życia (a może i zręcznym młodszym dzieciom) polecamy rękodzieło z uwielbianą panią instruktor z GOK – Ulą Kuligowską.
Koszt warsztatów 20 zł za osobę. Honorujemy Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny i Lesznowolską Kartę Seniora. Zapisy: 510 773 454 Ilość miejsc ograniczona.

Zdj. gok-lesznowola.pl

16 października o godzinie 12:00 zapraszamy na warsztaty dla najmłodszych dzieci (2-5 lat) z opiekunami, które wciągną się w pasjonującą zabawę w sztukę. Udział w warsztatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: , tel. 517 128 311, Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3.

Plakat wydarzenia Paleta debiutanta
Zdj. kulturalni.pl

16 października o godzinie 12:30 i 15:00 (dwa warszataty) zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury Hugonówka przy ul. Mostowej 15 na warsztaty Robotyka Lego Boost.

To zajęcia, które umożliwiają budowanie i programowanie własnych maszyn. Umiejętności z zakresu robotyki, mechaniki czy informatyki z pewnością przydadzą się w przyszłości, a rozbudzona pasja do nowoczesnych technologii może być zalążkiem przyszłej kariery.

Bilet 30 zł/dziecko KUP BILET

Warsztaty Robotyka Lego Boost
Zdj. hugonowka.pl

16 października o godzinie 18:00 zapraszamy na dyskusyjny klub filmowy. Wstęp wolny, zapisy: , 517 128 311, Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3.

Plakat wydarzenia Dyskusyjny Klub Filmowy. Ginger i Fred
Zdj. kulturalni.pl

16 października o godzinie 18:00 zapraszamy na spektakl „Ja Ewa” do filii GOK Lesznowola w Łazach przy ul. Przyszłości 8. Wstęp wolny.

UWAGA! Spektakl dla osób w wieku 16+

UWAGA! Podczas przedstawienia (przez około 2 minuty) używane jest światło stroboskopowe.

Zdj. gok-lesznowola.pl

17 października o godzinie 18:00 zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 na improwizowane spektakle grupy BCA Flash. Bilet kosztuje 25 złotych, można kupić go w kasie KDK lub online KUP BILET.

Przy zakupie w kasie obowiązują zniżki Karty Dużej Rodziny, Karty Mieszkańca oraz Karty Seniora

BCA Flash - Miasteczkowe Historie
Zdj. hugonowka.pl

17 października o godzinie 19:00 zapraszamy na koncert poświęcony Janowi Pawłowi II do kościoła pw. św. Marii Magdaleny w Magdalence przy ul. ks. Słojewskiego 19. Zabrzmi muzyka takich kompozytorów, jak Rafał Golec, Marian Sawa, Feliks Nowowiejski, Jerzy Fryderyk Haendel, czy Wolfgang Amadeusz Mozart.

Zdj. gok-lesznowola.pl

17 października o godzinie 19:00 zapraszamy na festiwal im. Witolda Maliszwskiego, Polską Muzykę Chóralną. Wystąpi Chór Akademicki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Koncert odbędzie się w Piasecznie, w kościele pw. MB Różańcowej ul. Słowicza 1.

Zdj. kulturalni.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię