Atrakcje na weekend 14-16 stycznia w powiecie piaseczyńskim

0
174

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty, wieczór improwizacyjny, koncert? O to atrakcje na najbliższy weekend br.

14 stycznia o godzinie 18:00 przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie zapraszamy na spotkanie z Józefem Wilkoniem oraz wydawcą książki „Bajki o zwierzętach” Ignacego Krasickiego – Anną Puszcz z Oranżerii Kultury Miejskiej Biblioteki Pedagogicznej w Lidzbarku Warmińskim.

Publikacja zawiera wybór 42 bajek z ok 200 napisanych przez Ignacego Krasickiego, słowo o twórczości poety prof. Krystyny Stasiewicz oraz ilustracje Józefa Wilkonia. Edycja przeznaczona jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Książka powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Kobiet „Miej Marzenia” oraz Oranżerii Kultury – Miejskiej Biblioteki Pedagogicznej w Lidzbarku Warmińskim.

fot. fundacjawilkonia.pl

15 stycznia o godzinie 10:00 zapraszamy do Strefy Kultury przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie na warsztaty naukowe dla dzieci – Młodzi Odkrywcy, Fluorescencja i świecenie. Wstęp: 35 złotych, zapisy poprzez stronę www.kulturalni.pl

Plakat wydarzenia Młodzi odkrywcy. Fluorescencja i świecenie
fot. kulturalni.pl

15 stycznia o godzinie 11:00 zapraszamy do Klubu Kultury przy ul. Białej Brzozy 3 w Zalesiu Górnym na warsztaty Dla Babci i Dziadka, warsztaty rękodzielnicze dla dzieci 3+. Wstęp wolny, zapisy: .

Plakat wydarzenia Dla babci i dziadka
fot. kulturalni.pl

15 stycznia o godzinie 12:00 zapraszamy do Klubu Kultury przy ul. Białej Brzozy 3 w Zalesiu Górnym na Artystyczną Sobotę, Paletę Debiutanta – Cykl familijnych warsztatów plastycznych. Zapisy: lub pod numere: 517 128 311. Wstęp wolny.

Plakat wydarzenia Paleta debiutanta
fot. kulturalni.pl

15 stycznia o godzinie 12:00 zapraszamy na warsztaty DIY dla dzieci. DIY czyli DO IT YOURSELF – zrób to sam. Podczas spotkania uczestnicy pod okiem Diany Strugały wykonają prezenty niespodzianki dla swoich dziadków i babć. Spotkanie odbędzie się w Przystanku Kultury przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Koszt: 15 złotych.

Plakat wydarzenia Gratka dla babci i dziadka
fot. kulturalni.pl

Czytaj również: SKM do Piaseczna – zmiana terminu

15 stycznia o godzinie 18:00 zapraszamy na koncert, recital Krzysztofa Antkowiaka, który odbędzie się w Domu Kultury przy ul. Kościuszki w Piasecznie. Bilety na koncert są dostępne tylko w przedsprzedaży i kosztują 40 złotych.

Plakat wydarzenia Recital Krzysztofa Antkowiaka
fot. kulturalni.pl

16 stycznia o godzinie 14:00 i 16:00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę – Bal u Muzalindy, interaktywną baśń muzyczną z cyklu Księżniczki Muzalindy. Bilety do nabycia tylko w przedsprzedaży w cenie 15 złotych. Spektakl odbędzie się w Domu Kultury przy ul. Kościuszki w Piasecznie.

Plakat wydarzenia Bajkowa Niedziela, Bal u Muzalindy
fot. kulturalni.pl

16 stycznia o godzinie 17:30 zapraszamy na koncert „Zalesiańskie kolędowanie z chórem”. Koncert odbędzie się w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3. Prowadzącym spotkanie będzie Stanisław Szczyciński.

Plakat wydarzenia Zalesiańskie kolędowanie z chórem
fot. kulturalni.pl

Czytaj również: Maleje liczba ślubów wyznaniowych. Ubywa też przedsiębiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię