Atrakcje na weekend 12-14 listopada w powiecie piaseczyńskim

0
493

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty, na spektakl, koncert czy do kina plenerowego? O to atrakcje na najbliższy weekend.

12 listopada o godzinie 19:00 zapraszamy na spektakl poetycki. Zapraszamy was do świata poezji Cypriana Kamila Norwida. Spektakl odbędzie się w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Cena biletu: 10 złotych!

Plakat wydarzenia Norwid
Zdj. kulturalni.pl

12 listopada o godzinie 20:00 zapraszamy na koncert akustyczny zespołu Nastroje. Koncert odbędzie się w restauracji Quchnia przy ul. Julinowskiej 67A. Cena biletu: 15 zł, do nabycia w Restauracji Quchnia.

Plakat wydarzenia Nastroje koncert akustyczny
Zdj. kulturalni.pl

13 listopada o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich do Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie, gdzie odbędą się warsztaty dla dzieci 6+ z opiekunem.

Pracownia Rękodzieła to cykl warsztatów pozwalających poznać (lub przypomnieć sobie) tradycyjne rękodzielnicze zajęcia, takie jak: szycie, haftowanie, wykonywanie świątecznych ozdób itp. Odwołujemy się do polskich tradycji, ale też czerpiemy inspiracje z innych kultur oraz sięgamy po najnowsze trendy w rękodzielnictwie. Do prowadzenia warsztatów zapraszamy artystów, rzemieślników i pasjonatów, głównie z naszego regionu.

Koszt warsztatów to 20 złotych za dziecko i 20 złotych za opiekuna. Obowiązują zapisy!

Plakat wydarzenia Stolarka dla dzieci
Zdj. kulturalni.pl

13 listopada o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na cykl familijnych warsztatów plastycznych, które odbędą się w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3. Wstęp wolny, jednak obowiązują zapisy: lub pod telefonem: 517 128 311

Plakat wydarzenia Paleta debiutanta
Zdj. kulturalni.pl

13 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się dyskusyjny klub filmowy – „Powiększenie” – Michelangelo Antonioni. Wstęp wolny, jednak obowiązują zapisy: lub pod telefonem: 517 128 311

Czytaj również: Jesteś niezaszczepiony? Możesz bardzo szybko ponownie zachorować na COVID-19

Plakat wydarzenia DKF. Powiększenie
Zdj. kulturalni.pl

13 listopada o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spektakl Bogusława Semotiuka pt. Scenariusz dla trzech aktorów. Doskonały spektakl, pełen zabawnych dialogów i sytuacji. Spektakl odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Wstęp: 50 złotych, bilety do kupienia online lub w kasie KDK.

Scenariusz dla trzech aktorów
Zdj. hugonowka.pl

14 listopada o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na koncert „Pieśń Legionów” w wykonaniu Ferajny z Hoovera. Miejsce: kościół pw. św. Marii Magdaleny w Magdalence. Wstęp wolny.

Zdj. gok-lesznowola.pl

Czytaj również: Ścieżka rowerowa od stacji kolejowej Zalesie Górne do Warszawy Służewiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię