Atrakcje na weekend 10-12 września w powiecie piaseczyńskim

0
678

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty ruchowe, wieczór improwizacyjny, koncert czy do kina plenerowego? O to atrakcje na najbliższy weekend 10-12 września br.

Od 10 do 12 września odbędzie się Zlot Food Trucków w Górze Kalwarii. Więcej informacji, jak i listę wszystkich food trucków, które pojawią się na wydarzeniu, znajdziecie na stronie wydarzenia.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst
Zdj. facebook/wydarzenie

10 września o godzinie 19:00 odbędzie się koncert grupy Kobranocka. Wstęp na koncert wolny, a wydarzenie odbędzie się w Józefosławie w parku przy ulicy Ogrodowej 2.

Plakat wydarzenia Kobranocka
Zdj. kulturalni.pl

10 września o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Monodram „Wanda” – o wybitnej himalaistce Wandzie Rutkiewicz. Czytać będzie Magdalena Warzecha. Zapraszamy do Hugonówki w Konstancinie przy ul. Mostowej 15.

Monodram
Zdj. hugonowka.pl

11 września o godzinie 10:00 zapraszamy na XIV festiwal Otwarte Ogrody w Uzdrowisku Konstancin-Jeziorna. Więcej informacji na stronie Hugonówka.

XIV Festiwal Otwarte Ogrody
Zdj. hugonowka.pl

11 września o godzinie 11:00 odbędzie się artystyczna sobota, spotkanie z cyklu familijnych warsztatów plastycznych dla najmłodszych (2-6 lat) w klubie kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3. Wstęp wolny, jednak obowiązkowe zapisy , tel. 517 128 311.

Plakat wydarzenia Paleta debiutanta
Zdj. kulturalni.pl

11 września w Piasecznie odbędzie się miejski spacer historyczny pt. Piaseczno chlebem pachnące. Zbiórka, jak i koniec spaceru będzie miał miejsce na runku w Piasecznie, pl. Piłsudskiego. Początek spotkania o godzinie 16:00, a sam spacer potrwa 2 godziny.

plakat wydarzenia Ulicami Piaseczna. Piaseczno chlebem pachnące
Zdj. kulturalni.pl

11 września o godzinie 19:30 odbędzie się koncert Przepoczwarzenia w Piasecznie na rynku, pl. Piłsudskiego.

W życiu, jak w muzyce, są „zmiany, zmiany, zmiany”, przemiany, a nawet przepoczwarzenia. Tego wieczoru zespół Nic Innego będzie przepoczwarzać się wiele razy. W jaki sposób? W co? Wystarczy przyjść na piaseczyński rynek, aby się przekonać i chłonąć wrażenia, których razem z Nic Innego dostarczą także zaproszeni goście. To będzie kalejdoskop gatunków muzycznych i ilustracji. Nie przegapcie koncertu ludzi oddanych sztuce, scenie i życiowej pasji.

plakat wydarzenia koncert Nic innego
Zdj. kulturalni.pl

11 września, godzina 20:00, w Józefosławie na skwerze przy klubie kultury wystąpi jednoosobowy chór gitar z głosem. Loop&Voice to projekt, który prezentuje specjalnie zaaranżowane utwory szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. Duet podczas swoich występów wykorzystuje looper do tworzenia na żywo dodatkowych melodii i dźwięków basu, gitary oraz perkusji.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
Zdj. kulturalni.pl

12 września o godzinie 8:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty dla młodzieży i dorosłych pt. Kulturalny odjazd! Ptaki naszych okolic. Organizatorzy proszę o zabranie lornetek i aparatów fotograficznych. Miejsce spotkania – Dworzec Kultura, Piaseczno.

Plakat wydarzenia Kulturalny odjazd
Zdj. kulturalni.pl

12 września odbędzie się XVI Jarmark Piaseczyński. Smaki Dziedzictwa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych od godziny 11:00 na Skwer Kisiela. Festiwal jednak nie ogranicza się tylko i wyłącznie do centrum miasta, w programie przewidziano spektakle, koncerty, które odbędą się w Zakątku Kultury oraz przyległych ulicach.

plakat wydarzenia Jarmark piaseczyński
Zdj. kulturalni.pl

12 września zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wystwę malarstwa Marcina Hugo-Badera. Na wystawie pt. Barwy zawieszonego kalendarza Marcin Hugo-Bader zaprezentuje w Hugonówce ponad 40 obrazów. Początek: godz. 11:00.

Wystawa malarstwa Marcina Hugo-Badera
Zdj. hugonowka.pl

12 września o godzinie 11:30 w niedzielę zapraszamy wszystkich zainteresowanych na przedstawienie naukowe dla dzieci. Przedstawienie odbędzie się na skwerze przy klubie kultury w Józefosławiu. Wstęp wolny.

Plakat wydarzenia Józefest 2021
Zdj. kulturalni.pl

12 września o godzinie 12:00 zapraszamy zainteresowanych na lotniczy piknik historyczny, który odbędzie się w plenerze przy Konstancińskim Domu Kultury. Zapraszamy również na skarpę przy Łąkach Oborskich. Więcej informacji na temat pikniku na stronie.

Lotniczy Piknik Historyczny
Zdj. hugonowka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię