Atrakcje na weekend 1-3 października w powiecie piaseczyńskim

0
848

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty ruchowe, wieczór improwizacyjny, koncert czy do kina? O to atrakcje na najbliższy weekend br.

1 października zapraszamy na oficjalne otwarcie Muzeum Kaset w Piasecznie, w siedzibie Biblioteki Publicznej w CEM. Otwarcie wystawy zaplanowano o godzinie 19:30, imprezę uświetni akustyczny koncert zespołu NoVela.

Zdj. piaseczno.eu

W dniach 2-3 października 2021 roku w godzinach 10:00 – 17:00 odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Piasecznie. Miejsce wystawy: hala sportowa GOSIR Piaseczno przy ul. Sikorskiego 20. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Plakat wydarzenia Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Piasecznie 2021
Zdj. piaseczno.eu

2 października o godzinie 15:00 zapraszamy warsztaty graficzne dla wszystkich powyżej 9. roku życia. Prowadzącą warsztaty będzie Paulina Lipska, absolwentka szkoły artystycznej. Wstęp: 80 złotych, możliwość płatności na miejscu lub przez stronę internetową. Warsztaty odbędą się w Domu Kultury Hugonówka przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie.

Grafika warsztatowa
Zdj. hugonowka.pl

2 października o godzinie 18:00 i 19:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie na koncert zespołów sekcji muzycznej CK. Na piaseczyńskiej mini-scenie zagrają dla państwa: Afekt oraz Czarny Sen. Wstęp jest wolny, choć obowiązują wejściówki, które można pobrać za 1zł na stronie kulturalni.pl.

Zdj. kulturalni.pl

3 października w godzinach 10:00 – 16:00 odbędą się charytatywne warsztaty twórcze, na które zaprasza Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek z Warszawy wspólnie z Mazowsze serce Polski. Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii jest jednym z ośrodków, które biorą udział w tym fantastycznym projekcie. Do udziału w warsztatach zapraszamy rodziny – dorosłych i dzieci od 6. roku życia. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zdj. kulturagk.pl

3 października o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu XIII Międzynarodowy Festiwal Musica Classica. Tym razem, koncert będzie poświęcony bł. Stefanowi kard. Wyszyńskiemu i odbędzie się w kościele pw. św. Anny w Piasecznie.

Zdj. kulturalni.pl

3 października o godzinie 19:00 zapraszamy do Głoskowa na pierwszy koncert z III Festiwalu im. Witolda Maliszewskiego. W kościele pw. MB Wspomożenia Wiernych przy ul. Millenium 13.

Zdj. kulturalni.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię