KONTAKT

Adres redakcji:
ul. Jana Pawła II 29
05-500 Piaseczno

Numer konta bankowego:
SANTANDER BANK POLSKA 23 1090 2590 0000 0001 4129 0365

MASZ PYTANIA?

x

LOKALIZACJA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jest kilka metod: Pierwsza najłatwiejsza to skorzystaj z naszego kalkulatora ogłoszeń drobnych dostępnego na stronie. Wypełnij kolejno pola a kalkulator przeliczy ile takie ogłoszenie kosztuje. Po wybraniu wszystkich opcji zamów ogłoszenie uzupełniając dane do wystawienia rachunku, faktury – niezbędny w tym kroku jest Twój adres e-mail.

Druga metoda polega na odwiedzeniu biura Przeglądu Piaseczyńskiego lub współpracujących biur w Piasecznie Górze Kalwarii i Tarczynie. Adresy tych biur są następujące:

 • Piaseczno – Redakcja – Sierakowskiego 12 a 05-500 Piaseczno,
 • Piaseczno – Studio Graficzne Barcik ul. Kniaziewicza 45 lok. 18, 05-500 Piaseczno,
 • Góra Kalwaria – wyDRUKi24h.pl – 3 Dominikańska, 05-530 Góra Kalwaria,
 • Tarczyn – Felix – Pracownia graficzna – Księdza Czesława Oszkiela 13, 05-555 Tarczyn.

Trzecia opcja to telefon – zadzwoń do nas a wycenimy dla Ciebie i wpiszemy do systemu ogłoszenie tel.  +48 786 202 066.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego – opisz na czy miałaby polegać nasza współpraca – podaj do siebie dane kontaktowe – odpowiednie osoby skontaktują się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Zdecyduj się na wielkość artykuły który chciałbyś opublikować. Nie wiesz jak go napisać – nie przejmuj się nasi dziennikarze z chęcią to dla Ciebie wykonają. Zastanów się jakie i ile zdjęć chciałbyś umieścić w takim artykule. Skorzystaj z formularza kontaktowego – wybierz opcję chcę zamówić artykuł sponsorowany i resztę zostaw nam – zadbamy o to aby Twój artykuł ukazał się w najbliższym wydaniu.

Nic prostszego – skorzystaj z formularza a my do ciebie oddzwonimy ustalając szczegóły. Lub wyślij nam swoje materiały na adres . Od nas szybko uzyskasz wycenę a publikacja odbędzie się w najbliższym wydaniu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym zakresie, jednocześnie akceptuję warunki Polityki prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym zakresie przez MIKAWAS sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 29, 05-500 Piaseczno, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 Z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L z 2016 r. Nr 119, s.1), w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie, jednocześnie akceptuję warunki Polityki prywatności.

  pełna treść zgody

  Udowodnij, że jesteś człowiekiem