KONTAKT

Adres redakcji:
W Centrum Piaseczna przy Skwerze Kisiela
ul. Sierakowskiego 12A
05-500 Piaseczno

Numer konta bankowego:
ALIOR BANK  38 2490 0005 0000 4530 4479 9527

MASZ PYTANIA?

x

LOKALIZACJA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jest kilka metod: Pierwsza najłatwiejsza to skorzystaj z naszego kalkulatora ogłoszeń drobnych dostępnego na stronie. Wypełnij kolejno pola a kalkulator przeliczy ile takie ogłoszenie kosztuje. Po wybraniu wszystkich opcji zamów ogłoszenie uzupełniając dane do wystawienia rachunku, faktury – niezbędny w tym kroku jest Twój adres e-mail.

Druga metoda polega na odwiedzeniu biura Przeglądu Piaseczyńskiego lub współpracujących biur w Piasecznie Górze Kalwarii i Tarczynie. Adresy tych biur są następujące:

  • Piaseczno – Redakcja – Sierakowskiego 12 a 05-500 Piaseczno,
  • Piaseczno – Studio Graficzne Barcik ul. Kniaziewicza 45 lok. 18, 05-500 Piaseczno,
  • Góra Kalwaria – wyDRUKi24h.pl – 3 Dominikańska, 05-530 Góra Kalwaria,
  • Tarczyn – Felix – Pracownia graficzna – Księdza Czesława Oszkiela 13, 05-555 Tarczyn.

Trzecia opcja to telefon – zadzwoń do nas a wycenimy dla Ciebie i wpiszemy do systemu ogłoszenie tel.  +48 786 202 066.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego – opisz na czy miałaby polegać nasza współpraca – podaj do siebie dane kontaktowe – odpowiednie osoby skontaktują się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Zdecyduj się na wielkość artykuły który chciałbyś opublikować. Nie wiesz jak go napisać – nie przejmuj się nasi dziennikarze z chęcią to dla Ciebie wykonają. Zastanów się jakie i ile zdjęć chciałbyś umieścić w takim artykule. Skorzystaj z formularza kontaktowego – wybierz opcję chcę zamówić artykuł sponsorowany i resztę zostaw nam – zadbamy o to aby Twój artykuł ukazał się w najbliższym wydaniu.

Nic prostszego – skorzystaj z formularza a my do ciebie oddzwonimy ustalając szczegóły. Lub wyślij nam swoje materiały na adres Od nas szybko uzyskasz wycenę a publikacja odbędzie się w najbliższym wydaniu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

* Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Przegląd Piaseczyński podanego przeze mnie adresu poczty elektronicznej

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Przegląd Piaseczyński podanego przeze mnie adresu poczty elektronicznej (i numeru telefonu) w celu udzielenia odpowiedzi w związku z wysłanym przeze mnie formularzem kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest przedsiębiorca Jarosław Mika, ul. Sierakowskiego 12A, 05-500 Piaseczno (dalej „Przegląd Piaseczyński”), który zbiera na zasadzie dobrowolności i będzie je przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi w związku z przesłanym formularzem kontaktu przez okres niezbędny do obsługi sprawy i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń. Dane te nie będą udostępniane osobom trzecim. Z Przeglądem Piaseczyńskim można się skontaktować poprzez adres e-mail: , lub pisemnie (Przegląd Piaseczyński ul. Sierakowskiego 12A, 05-500 Piaseczno). Podanie Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale jest niezbędne do przekazania odpowiedzi w związku z przekazanym formularzem kontaktu.

Przysługuje Państwu prawo do:

  1. żądania od Przeglądu Piaseczyńskiego dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
  2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, w sytuacji, gdy dane osobowe są przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora danych lub przez stronę trzecią;
  3. cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt z Przeglądem Piaseczyński telefonicznie lub poprzez formularz kontaktu dostępny na Portalu Przeglądu Piaseczyńskiego;
  4. w zakresie, w jakim dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego;
  5. wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Ochrony Prywatności.

pełna treść zgody

Udowodnij, że jesteś człowiekiem