Piekło kobiet

0
1439

Ginekolog Bezbolesne Przywracanie Miesiaczki, Bezbolesna Regulacja Cyklu; Farmakologiczne Przywracanie Miesiaczki GINEKOLOG.Pełen Zakres; Bezzabiegowe Przywracanie Miesiaczki. 880_—_649.REGULACJA.
Myślicie, że czego dotyczą te ogłoszenia?
Nie można w Polsce ogłaszać publicznie możliwości wykonania skrobanki, bo w Polsce aborcja jest NIELEGALNA. Nielegalna, za to dostępna. Pierwszy wynik, pierwsza strona google. Czy wszyscy wy, którzy wspieracie całkowity zakaz aborcji, nie wiecie o tym? Czy udajecie, że nie wiecie?
Skoro aborcja jest nielegalna, ale każda kobieta może ją wykonać BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU, to jeżeli będzie jeszcze bardziej nielegalna, to czyje życie uratujecie?
Czy jeżeli kobieta zostanie zmuszona do urodzenia dziecka, które okaże się bez żadnych szans już w 5 miesiącu ciąży, ale urodzi się bez skóry na twarzy i połowy mózgu, to czyje życie uratujecie?
Czy jeżeli zgwałcona kobieta, która nie może usunąć ciąży legalnie, odpowie na jedno z wyżej wymienionych ogłoszeń, dzwoniąc na numer 880_—_649 i pójdzie za to do więzienia, to czyje życie uratujecie?
Czy nie czytacie listów kobiet, którym pan profesor największy obrońca życia na świecie i we wszechświecie, zrobił skrobankę? Kłamią pewnie, wszyscy kłamią, co?
Czy wydaje wam się, że liberalizacja obecnego aborcyjnego prawa miała być po to, aby kobiety mogły porzucić wszelkie pigułki, wkładki i trzaskać sobie skrobankę raz na pół roku? A może miała być po to, aby te ogłoszenia zniknęły z internetu?
Portal trojmiasto.pl: „w jednym z mieszkań w Redłowie, zatrzymano kolejne dwie osoby – lekarza oraz pielęgniarkę. Policjanci pojawili się na miejscu, gdy lekarz i pielęgniarka właśnie przygotowywali młodą kobietę do zabiegu aborcji”. W MIESZKANIU! Czyje życie ratujecie?
Taki zabieg w mieszkaniu kosztuje około 4 500 zł.
Skąd ja to wiem? Wszyscy to wiedzą. To jest w Polsce wiedza łatwiej dostępna niż to, skąd się biorą dzieci (tu nieśmiało zasugeruję, że najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, aby młode dziewczyny nie pozbywały się swych niechcianych ciąż, które wzięły się niewiadomoskad, jest edukacja seksualna w szkołach).
Po wprowadzeniu całkowitego zakazu aborcji, o którym kiedyś Amnesty International wypowiedziało się następująco: „sprzeczne z międzynarodowymi zobowiązaniami Polski w obszarze praw człowieka, a w szczególności w zakresie ochrony praw kobiet i dziewcząt do życia, dostępu do możliwie najwyższych standardów opieki zdrowotnej, niedyskryminacji, zakazu tortur oraz nieludzkiego i poniżającego traktowania”. Te ogłoszenia nie znikną. Pojawi się ich tylko więcej, a przywracanie miesiączki stanie się dużo droższe. Na pewno jednak coś z tej medycyny w Polsce zniknie.
Zniknie np. leczenie prenatalne! Krąży po internecie filmik, w którym prof. Romuald Dębski tłumaczy posłom, jaką ustawę chcą wprowadzić. Za nieumyślne spowodowanie poronienia będzie grozić 3 lata więzienia. Nie będzie więc ani badań prenatalnych, ani leczenia. Tak! Leczy się dzisiaj dzieci przebywające w brzuchu matki. Ale to wszystko na nic.
Dębski podaje także przykład kobiety w stanie przedrzucawkowym w 32 tc. Nikt jej nie będzie leczył, bo jeżeli ktoś postanowi o urodzeniu przez cesarskie cięcie dziecka w 32 tc i ono tego nie przeżyje, ten ktoś pójdzie siedzieć. Ale jak ona umrze i dziecko umrze bez żadnej pomocy, nikt nie pójdzie siedzieć.
Posłowie jak widać nie zrozumieli. Po pierwszym czytaniu w Sejmie, 230 zagłosowało za.
Napomknę tylko, że istnieją kraje, w których taka ustawa obowiązuje. Kobiety siedzą tam w więzieniach. Np. za to, że poroniły.
#czarnyprotest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię