Niedługo swoje 40. urodziny będzie obchodził pan Marcin B., z którym jakiś czas temu miałam okazję jechać autobusem. Wszystkiego dobrego, Panie Marcinie.

Świat obiegła dramatyczna informacja – oto Facebook, największy portal społecznościowy, udostępniał dane użytkowników na zewnątrz, pośrednio przyczyniając się m.in. do manipulowania wynikiem wyborów prezydenckich w USA.

Przyszła wiosna. Za pasem Wielkanoc. Wszyscy wiemy, co to oznacza. Tak jest – w miniony weekend musieliśmy przestawiać zegarki.

Zaczęło się! Nadchodzi gospodarczy Armageddon! Nasze złe, przebrzydłe i głupie władze dopięły swego i wprowadziły zakaz handlu w niedziele! Dramat ludzi sięga zenitu! Krytycy krzyczą o nadchodzącej fali zwolnień, budują przerażające wizje głodującej dziatwy, bo głowa rodziny nie zdoła zapewnić im chleba naszego powszedniego. Polacy, gotujmy się na śmierć i porutę!

Co robi kierowca, kiedy autobus jest opóźniony i pasażerowie marzną na przystankach? Wychodzi na papierosa, po czym siada wygodnie w fotelu i czeka nie wiadomo na co...

Kilka tygodni temu miałam okazję uczestniczyć w niepowtarzalnym koncercie.

Powszechnie wiadomo, że niedźwiedzie panda są gatunkiem zagrożonym wyginięciem. Dzieje się tak na skutek – jak to często bywa – działalności człowieka.

Oj, czysto!

Szanowny Panie Profesorze Bralczyk!

Hasztag skrzywdzonych

#MeToo. Ja też.

Życzę zdrowia...

Wolę być zdrowa. Ale gdybym miała zachorować, wolę, żeby mój lekarz był zdrowy i wypoczęty.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama