Winestore – wina i więcej…

0
1089

Winestore sp. z o.o. – doświadczony importer win z różnych stron świata otworzył sklep w Zalesiu Górnym. W sklepie „Winestore Wine & More” na klientów czeka nie tylko szeroki wybór win, ale również innych alkoholi, kaw czy cygar.

Firma Winestore powstała w 2013 roku. Tworzący ją miłośnicy dobrego wina dotychczas zajmowali się głównie zaopatrywaniem restauracji i sklepów specjalistycznych. Okres pandemii skłonił właścicieli do otwarcia sklepu, w którym w szlachetne trunki zaopatrywać mogą się klienci indywidualni. Sklep „Winestore Wine & More” rozpoczął działalność w Zalesiu Górnym pod koniec listopada 2020 roku. Przy ul. Pionierów 15 klienci znajdą na półkach szeroki wybór win, które specjaliści starannie wybrali podczas swoich licznych podróży po winnicach.

– Dzięki bezpośredniemu importowi win mamy ciągłą kontrolę nad jakością produktów przy zakupie, jak również nad ich transportem i przechowywaniem – podkreśla prezes spółki. Oprócz trunków, które bezpośrednio importuje Winestore, na półkach znaleźć można towary, których dystrybucją zajmują się zaprzyjaźnione, budzące zaufanie właścicieli sklepu firmy. A jest w czym wybierać. Oprócz kilkuset butelek win z Francji, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Argentyny czy Antypodów, na półkach sklepu znajdziemy też alkohole wysokoprocentowe czy kraftowe piwa. Koneserzy mogą też tu kupić cygara czy doskonałą kawę z polskiej palarni.
W niedalekiej przyszłości właściciele mają nadzieję stworzyć warunki do degustacji win oraz delektowania się dobrą kawą czy herbatą na tarasie sklepu.

Klienci sklepu „Winestore Wine & More” w Zalesiu Górnym mogą na miejscu zamówić również kosze prezentowe, zaopatrzyć się w wysokiej jakości słodycze czy uzyskać wsparcie w wyborze wina na specjalną okazję. Szeroki asortyment sklepu oraz profesjonalna obsługa pozwolą znaleźć odpowiednie wino dla koneserów, jak i osób, które mają niewielkie doświadczenie w doborze odpowiedniego trunku.

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię