Wielki powrót food trucków do Góry Kalwarii!

0
244

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 4, 5 i 6 czerwca 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Górze Kalwarii pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce przy ul. Dominikańskiej.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

GDZIE i KIEDY?

Długi weekend od 4-6 czerwca upłynie w Górze Kalwarii pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny w ramach kultowego już zlotu.

skrzyżowanie przy Tolku, ul. Szkolna, S7, DW 721, ul. Słoneczna, budowa trasy S7, korki, ruch wahadłowy, Lesznowola, ul. Postępu

CZYTAJ TAKŻE: Armagedon zacznie się po długim weekendzie

 

Do Góry Kalwarii zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

KTO?

Organizatorami zlotu są Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy ul. Dominikańskiej. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię