Villa Kwiatowa – odetchnij blisko miasta

0
479

Villa Kwiatowa to kameralne osiedle mieszkaniowe w gminie Lesznowola. Całość tworzy kompleks pięciu nowoczesnych domów wolnostojących znajdujących się w malowniczej miejscowości Łazy.

Głównym atutem naszych inwestycji to piękna zielona okolica z prywatną drogą dla mieszkańców osiedla oraz bardzo szybki dojazd do Warszawy. Nasze domy są budowane z najlepszej jakości materiałów, w minimalistycznej formie. Wykończenie elewacji odpowiada aktualnym trendom utrzymującym się na rynku budowlanym.

villa kwiatowe, osiedle domków, osiedle domów, domy jednorodzinne, domy, stan deweloperski, deweloper

Już teraz jesteśmy w stanie zaprezentować projekty domów jednorodzinnych piętrowych. Kupujący mają do wyboru 3 rodzaje budynków o łącznej powierzchni od 102 m2 do 156 m2 zlokalizowanych na działkach o wymiarach od 256 m2 do 474 m2.

Domy są budowane w najwyższym standardzie przez małą rodzinną firmę z pasją oraz z najwyższej jakości materiałów. Budujemy domy w takim standardzie, w jakim sami byśmy chcieli zamieszkać.

villa kwiatowe, osiedle domków, osiedle domów, domy jednorodzinne, domy, stan deweloperski, deweloperDomy będą oddane do użytku w stanie deweloperskim „premium”, co oznacza, że każdy dom będzie posiadał bramę oraz garaż na pilota, podjazd wyłożony kostką brukową, ogrzewanie podłogowe, piec gazowy, okna sześcio-komorowe trzy-szybowe w najnowszej technologii z ukrytymi zawiasami, drzwi wejściowe na szyfr dla lepszego bezpieczeństwa. Dodatkowo domy ze stropodachem będą wyposażone w wyjście na panele słoneczne. Każda działka zostanie ogrodzona oraz zagospodarowana przed pierwszymi lokatorami.

Jeżeli zainteresowała was nasza oferta i chcielibyście zasięgnąć szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Kwiatowa 42, Łazy

Tel: 726-469-890

Facebook: https://www.facebook.com/Villa-Kwiatowa-107750164348615

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię