Technika w służbie medycyny

0
622

Skończyłeś szkołę średnią i zastanawiasz się, co dalej? Chcesz pracować w dobrym i potrzebnym zawodzie? A może chcesz zmienić profesję? Zapraszamy do Medycznej Szkoły Policealnej w Otwocku.

Kierunki medyczne, farmaceutyczne czy kosmetyczne nie tracą na popularności. To zawody o dużym zapotrzebowaniu, dzięki czemu absolwenci mogą liczyć nie tylko na dobrą pracę, ale też niemałą satysfakcję.

W naszej szkole szybko zdobędziesz zawód i możesz podjąć pracę jaką chcesz i gdzie chcesz. Szkoła dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną i rekreacyjną oraz doskonale przygotowaną kadrą pedagogiczną. Masz też szansę uzyskania rzetelnej i praktycznej wiedzy i umiejętności czyniącej cię pożądanym na europejskim rynku pracy.

 

Szkoła prowadzi zajęcia w systemie DZIENNYM, ZAOCZNYM i STACJONARNYM.

Szkoła jest PUBLICZNA – a więc BEZPŁATNA.

medyczna szkoła policealna w otwocku

Po ukończeniu szkoły uczeń/słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły i przystępuje do egzaminu z przygotowania zawodowego. Uzyskanie tytułu zawodowego pozwala na podjęcie pracy nie tylko w Polsce, ale także w krajach UE – uczeń otrzymuje dyplom w języku polskim oraz suplement w języku polskim i angielskim.

Nauka obejmuje zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne i praktykę zawodową.

Wszystkie pracownie w Medyku są przygotowane do prowadzenia zajęć w systemie zdalnym (online). Każda z nich jest wyposażona w: kamerkę i monitor interaktywny, laptop, ekran projekcyjny. Posiadamy również superszybkie wifi światłowodowe.

medyczna szkoła policealna w otwocku

 

Oferujemy naukę na następujących kierunkach:

 • Technik elektroradiologJest osobą należącą do średniego personelu medycznego, która dysponuje wiedzą na temat metod diagnostycznych z zakresu radiologii. Radiologia jest jedną z ciekawszych dziedzin nauki, a skupia się na obrazowaniu ludzkiego organizmu. Technik elektroradiolog zna się zatem na obsłudze aparatury elektromedycznej, potrafi wykonywać badania i je interpretować, a także prowadzić radioterapię pod kierunkiem lekarza.
  Czas nauki: 2,5 roku (5 semestrów)
  Tryb nauki: dzienny
 • Technik elektroniki i informatyki medycznej To specjalista, posiadający interdyscyplinarne kwalifikacje zawodowe. Wykorzystuje on w swojej pracy zarówno wiedzę i umiejętności z zakresu informatyki, elektroniki, jak i elektrokardiologii. Osoba wykonująca ten zawód obsługuje elektroniczny i informatyczny sprzęt medyczny oraz nadzoruje i kontroluje jego funkcjonowanie.
  Czas nauki: 2 lata (4 semestry)
  Tryb nauki: dzienny lub stacjonarny
 • Technik  BHP Technik BHP to jeden z najbardziej przyszłościowych zawodów w Polsce. Osoby posiadające ten tytuł sprawują nadzór nad przestrzeganiem norm i zasad związanych z bezpieczeństwem oraz higieną pracy w firmach i instytucjach.
  Wiedza zdobyta w toku nauczania przydaje się nie tylko w karierze zawodowej, ale również w życiu codziennym, ponieważ pozwala chronić siebie i swoich bliskich.
  Czas nauki: 1,5 roku (3 semestry)
  Tryb nauki zaoczny

Rekrutacja już trwa!

medyczna szkoła policealna w otwocku

Sprawdź również inne kierunki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię