Techlife X9- niekwestionowany król wśród hulajnóg elektrycznych

0
371

Hulajnogi elektryczne od firmy Techlife cechuje nowoczesność, dbałość o szczegóły i wysoka jakość. Stawiają oni poprzeczkę coraz wyżej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Z tego też powodu powstał model Techlife X9 – hulajnoga elektryczna 100 km/h.

Techlife X9- co dwa silniki, to nie jeden

Model X9 został wyposażony w dwa silniki, a co najważniejsze silniki o niemałej mocy, każdy z nich to 1600 W. Użytkownik ma możliwość wyboru, czy chce jechać na jednym, czy dwóch silnikach, dzięki umiejscowionym na kierownicy przyciskowi SINGLE/DUAL. Taka moc jest, od razu odczuwała, podczas podróżowania, po prostu nie da się tego nie zauważyć.

Hulajnoga elektryczna 100 km/h- imponujące prawda?

Wspomniane silniki pozwalają na osiąganie niesamowite prędkości. Maksymalna, z jaką możemy się poruszać na tym sprzęcie, wynosi 100 km/h. Techlife X9 to niekwestionowanym liderem wśród hulajnóg elektrycznych, biorą pod uwagę taki parametr, jak prędkość. Jedno jest pewne wiatr we włosach i dreszczyk emocji gwarantowane.

Szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie 

Techlife X9, musi zapewnić użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo, nie może dojść do sytuacji, że będziemy mieli problem z zatrzymaniem się np. na nierównej, lub śliskiej nawierzchni. Na szczęście ta szybka jak błyskawica hulajnoga została wyposażona w skuteczne tarczowe hamulce hydrauliczne. Nie będzie też problemu, jeśli zechcemy przejechać się hulajnogą elektryczną wieczorem, nocą, lub w pochmurny dzień, ponieważ Techlife X9 to także oświetlenie LED, zarówno z przodu jak, i z tyłu.

Techlife X9 doskonały zasięg

Na tej hulajnodze elektrycznej możemy pokonać nawet 120 km odległość na jednym ładowaniu, przy czym należy pamiętać, że na naładowanie jej do pełna potrzeba 15-20 godzin, pocieszające jest to, że skrócimy ten czas do 10 godzin, jeśli zastosujemy szybką ładowarkę 4A.

Komfortowa jazda w każdych warunkach

Podwójna amortyzacja, 11-calowe pompowane koła, to wszystko sprawia, że jadąc, nie odczuwamy uciążliwych wstrząsów. Ponadto Techlife X9 znacznie lepiej trzyma się podłoża, nawet jeśli akurat jest ślisko. Hulajnoga elektryczna Techlife X9 nadaje się zarówno do jazdy po mieście, jak i w terenie. Pojeździmy na niej po leśnej drodze, ale także dojedziemy bezpiecznie, szybko i co najważniejsze omijając korki do pracy, szkoły, czy na zakupy.

Co jeszcze otrzymamy, kupując Techlife X9?

Możemy spodziewać się także bogatego wyposażenia, doskonały wyświetlacz, z najlepszą widocznością w różnych warunkach pogodowych, ustawienie stałej prędkości jazdy przy pomocy tempomatu, system antykradzieżowy, prędkościomierz, oraz możliwość montażu siedziska. Wszystko to sprawia, że ta hulajnoga elektryczna jest warta swojej ceny.

Podsumowanie

Hulajnoga elektryczna 100 km/h to sprzęt dedykowany dla dorosłych, którzy poszukują w nim wyjątkowych cech. Jeśli jesteśmy miłośnikami takich pojazdów elektrycznych, a do tego lubimy wysoki poziom adrenaliny, Techlife X9 nie będzie miało sobie równych. Dużą cenę rekompensuje uczucie, zadowolenia, które nie opuści nas od pierwszej przejażdżki.

Artykuł powstał we współpracy z portalem Electricfeel.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię