Tanie mieszkania pod Warszawą – gdzie ich szukać i jaki jest ich koszt?

0
618

Warszawa to jedno z najbardziej prestiżowych miast w Europie. Hipnotyzuje ludzi swym urokiem i potencjałem – tutaj bez większego problemu można znaleźć dobrą pracę i korzystać z licznych atrakcji. Za prestiżem idą jednak ceny – w samej stolicy zakup mieszkania łączy się z ogromnym wydatkiem.

„Tanio sprzedam mieszkanie w Warszawie”

Czyli nierealna treść ogłoszenia na rynku nieruchomości (pierwotnym lub wtórnym) w stolicy. Nawet jeśli pojawi się taka oferta z uwagi na pilną sytuację życiową sprzedającego, to znika ona w błyskawicznym tempie. Jeśli komuś bardzo się spieszy ze sprzedażą nieruchomości, przez co jest w stanie zaniżyć jej wartość rynkową, to zazwyczaj oczekuje transakcji z dnia na dzień. Oznacza to, że sprzedający preferuje rozliczenie gotówkowe, raczej nie będzie czekać na bankowe decyzje w sprawie kredytu hipotecznego zwłaszcza, że w dobie epidemii koronawirusa klienci w większości banków muszą czekać na realizację takiego kredytu nawet do kilku miesięcy.

Dwa pokoje z kuchnią w normalnym standardzie mogą kosztować nawet pół miliona złotych. Wartością ujemną takiej inwestycji jest mała przestrzeń, hałaśliwe otoczenie (miejskiego zgiełku nie da się całkowicie wyeliminować), spore zatłoczenie na wielkomiejskich osiedlach, a także zjawiska takie jak nadmierna ciekawość sąsiadów.

Cicha Łąka – mieszkania – Ancona Development.

Mieszkania w Józefosławiu tuż za Warszawą

Okazuje się, że kilkanaście kilometrów od Ursynowa znajduje się remedium na wysokie ceny nieruchomości. Dokładnie piętnaście kilometrów od centrum stolicy zaskakuje tym, że zakup mieszkania może wiązać się ze znacznymi oszczędnościami, przez co w przypadku kredytu hipotecznego miesięczna rata będzie po prostu bardziej przyjazna dla portfela. Niewielki dystans od wielkiej aglomeracji może uratować niejedną kieszeń, co jest ważne nie tylko w czasie pandemii i ciągłego zastraszania ludzi kryzysem gospodarczym, ale i w warunkach normalnych. Bo kto nie chce kupić mieszkania tanio? Trzeba tylko chcieć poszukać.

Rynek nieruchomości proponuje dla przykładu Cicha Łąka – mieszkania – Ancona Development.

Cicha Łąka - mieszkania - Ancona Development.

Komfortowe mieszkania w zielonej okolicy

Inwestor zadbał o to, by stworzyć osiedle eleganckie i wygodne dla mieszkańców. Najbardziej popularne lokale –  mieszkania o powierzchni około 50 m2 mogą mieć 2 pokoje i osobną kuchnię lub 3 pokoje z aneksem kuchenny, a do tego balkon lub ogródek. Trzypiętrowy budynek jest zaopatrzony w windy. Mieszkańcy mają do swojej dyspozycji parking naziemny oraz garaże podziemne.

Dobre widoki na uroczą okolicę zapewniają duże okna. Oferowane mieszkania mają powierzchnię od 47 do 62 m2. Swoje miejsce znajdzie tu dla siebie singiel (sypialnia oraz salon z pół otwartą kuchnią) oraz duża rodzina (cztery pokoje). Ceny kształtują się od 6850 zł /m2 do 7400 zł/m2 – można więc uznać, że w porównaniu do warszawskich stawek jest tu po prostu tanio.

Cicha Łąka – mieszkania – Ancona Development.

Jeśli dla kogoś metraż będzie zbyt mały, zawsze może zdecydować się na zaprojektowane z finezją trzypoziomowe domy segmentowe z ogródkiem. Powierzchnia takiego lokalu zaczyna się od 90 m2, a największy metraż to aż 119 m2. Ta propozycja daje ogromne możliwości aranżacyjne i wysoki standard życia. Imponujące poddasza mieszkalne mogą zainspirować do stworzenia na nich wszystkiego czego tylko się pragnie (oczywiście w granicach możliwości architektonicznych).

Osiedle Cicha Łąka kojarzy się z niezmąconym spokojem. Blisko od wielkiej aglomeracji, a jednocześnie daleko od jej gwaru ale z komfortem wszelkich udogodnień w zasięgu ręki.

Osiedle Cicha Łąka kojarzy się z niezmąconym spokojem. Blisko od wielkiej aglomeracji, a jednocześnie daleko od jej gwaru ale z komfortem wszelkich udogodnień w zasięgu ręki.

Czytaj także: Zakaz używania dmuchaw do liści

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię