Strefa Aktywności – nowoczesne centrum sportowe

0
254

Od początku lipca do dyspozycji mieszkańców mamy nowoczesne centrum sportowe w Górze Kalwarii. Strefa Aktywności to miejsce spotkań dla wszystkich mieszkańców bez względu na ich wiek czy stopień zaawansowania danej dyscypliny sportowej.

W Strefie Aktywności znajdują się dwa całoroczne, kryte korty tenisowe z nawierzchnią z mączki syntetycznej, kryte boisko piłkarskie z pół-naturalną nawierzchnią oraz antresola, gdzie można odpocząć, napić się świeżo parzonej kawy, a także obserwować rozgrywki tenisistów.

W obiekcie znajdują się nowoczesne i wygodne szatnie z natryskami.

Strefa Aktywności to nie tylko korty tenisowe oraz boisko do gry w piłkę nożną. Do dyspozycji gości mamy również nowoczesną salę konferencyjno-dydaktyczną, w której będą odbywały się zarówno spotkania biznesowe, jak i zajęcia edukacyjne dla dzieci.

Tenis na miejscu

Nasza oferta jest przygotowana zarówno dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, ale również dzieci i szkół. Zapraszamy osoby, które grają już w tenisa, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Zajmujemy się także profesjonalnymi szkoleniami na poziomie amatorskim i zawodniczym.

strefa aktywności, góra kalwaria, tenis, piłka nożna, szkółki dziecięce, zajęcia dla najmłodszych, zajęcia tenis góra kalwaria, tenis góra kalwaria

Pod szyldem Strefy Aktywności kryje się Fundacja Edukacja Sportowa. – Z założenia chcemy pomagać uzdolnionym sportowo i naukowo dzieciom oraz młodzieży w rozwoju ich pasji, ale także pomagać w kształtowaniu ich charakterów na całe życia – mówi założyciel fundacji Michał Borowski.

Mamy zamiar zintegrować lokalną społeczność wokół sportu, nauki, zdrowia i kultury, wspierając inicjatywy związane z edukacją oraz kształceniem poprzez sport i promowanie zdrowego trybu życia.

Jesteśmy otwarci dla wszystkich od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:00 – 22:00. Więcej informacji na temat Strefy Aktywności znajduje się na naszej stronie internetowej https://strefaaktywnosci.com/

Strefa Aktywności Góra Kalwaria

Pijarska 119A, 05-530 Góra Kalwaria

Telefon: 572 372 277

https://www.facebook.com/Strefaaktywnoscigorakalwaria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię