Smaku Czas – dobre, czyli lokalne

0
1054

Czy wiesz, co jesz? Nasza świadomość jako konsumentów nieustannie rośnie. Coraz częściej zwracamy uwagę na etykiety produktów, które kupujemy.

Szczególnie dotyczy to artykułów spożywczych. Dbamy o to, by na nasze stoły trafiała żywność pochodząca z dobrych źródeł. Często jednak zdarza się, że produkty opatrzone etykietą „BIO” czy „EKO” są naturalne i ekologiczne tylko z nazwy. Jak rozpoznać żywność z prawdziwie naturalnych składników?

Na szczęście w naszym sąsiedztwie pojawiło się miejsce, w którym zaopatrzymy się w smaczne produkty z gwarancją najlepszej jakości. Sklep Smaku Czas oferuje nam szeroki wachlarz ryb, nabiału, warzyw i owoców.

Szczególnie godne uwagi są tu wędliny wytwarzane z najlepszego mięsa, bez zbędnych ulepszaczy.

A co najważniejsze – są to produkty naprawdę lokalne, pochodzące od małych producentów z naszych okolic. Znajdziemy tu choćby miody z pasieki w Ustanowie czy borówki prosto z uznanej uprawy w Tarczynie.

Dla tych, którzy cenią dobrą żywność, lecz brak im czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, Smaku Czas proponuje bogatą ofertę garmażeryjną, m.in. zupy, pierogi czy krokiety. A jeśli naprawdę się spieszymy, sklep oferuje także możliwość podgrzania naszych dań na miejscu.

Jeżeli więc zależy nam na szynce z prawdziwego mięsa, polskim dojrzewającym serze czy prawdziwej śmietanie, koniecznie zajrzyjmy do Smaku Czas.

Zapraszamy, SMAKU CZAS

Poniedziałek do piątku: 7-19 oraz soboty 8-15

ul. Gminna 43, Lesznowola

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię