ProOptica – profesjonalne podejście z nowym wnętrzem

0
404

ProOptica to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Na piaseczyńskim rynku obecni są od ponad 20 lat, sam salon przy ulicy Wojska Polskiego przyjmuje klientów od 13 lat.

Salon optyczny ProOptica został stworzony z myślą, aby świadczyć profesjonalne usługi i promować najlepsze rozwiązania w dziedzinie optyki okularowej. Firma zapewnia nowoczesne warunki i przyjazną atmosferę. W salonach spotkacie się z miłą i kompetentną obsługą.

27 października odbyło się otwarcie odnowionego salonu optycznego ProOptica przy ulicy Wojska Polskiego 28 w Piasecznie. Firma wprowadziła do wnętrza salonu nowoczesne meble oraz rozszerzyła swój asortyment między innymi o marki: Fendi, BVLGARI, Prada, FACEAFACE oraz Saint Laurent.

 

ProOptica gwarantuje atrakcyjne, bardzo konkurencyjne ceny oprawek, okularów przeciwsłonecznych renomowanych firm.

Tylko dzisiaj mamy możliwość zaproponowania naszym klientom promocji 20 proc. na oprawy do okularów. W połączeniu z rabatami dochodzącymi do 40 proc. na szkła, każdy może zamówić i kupić swoje wymarzone okulary – mówił podczas otwarcia właściciel salonu.

Salon Optyczny oferuje również profesjonalne badanie wzroku w specjalnie przygotowanym dla klientów nowoczesnym gabinecie. Badanie ostrości wzroku zapewni odpowiedni dobór mocy soczewek okularowych i kontaktowych przez optomestrystę.

– Przywiązujemy dużą uwagę do wykształcenia i doświadczenia personelu, który zajmuje się wzrokiem naszych klientów. Kupując u nas okulary lub soczewki kontaktowe zapewniamy, że oferowany towar jest najlepszej jakości i spełni najwyższe oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy, każdy znajdzie coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię