Pierwszy BARBER SHOP na kółkach

1
525

Barber shop to w pełni mobilny salon fryzjerski dla mężczyzn. Oferuje usługi tam, gdzie znajduje się klient.

Czasy pandemiczne spowodowały, że zaczęliśmy jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności, zaczęliśmy uczęszczać na liczne kursy lub rozwijać swoje biznesy w Internecie. Część z nas trafiła do podziemi lub została pozamykana w domach. Jednak to nie zniechęciło Radosława Dasiewicza do stworzenia od podstaw i uruchomienia pierwszego mobilnego, w pełni wyposażonego Barber shopu na kółkach.

Wnętrze samochodu zapewnia relaks nawet dla najbardziej wymagających. To klient wybiera muzykę, która będzie leciała w tle. Istnieje możliwość obejrzenia filmu lub gry na konsoli. Podczas strzyżenia każdy klient zostanie poczęstowany dobrą whisky, aromatyczną kawą, herbatą lub innymi napojami chłodzonymi z lodówki. Genialne.

Nie musicie mieć gotówki przy sobie, żeby skorzystać z takiej oferty. Barber Shop wychodzi naprzeciw klientom i umożliwia płatności bezgotówkowe. Istnieje również możliwość kupienia i skorzystania z Voucherów/kart prezentowych lub innych akcji promocyjnych.

Jak się umówić? Wystarczy zadzwonić na numer podany na stronie internetowej lub wejść na fanpage Barber TRUCK na Facebooku/Instagramie, podać dokładny adres preferowanej lokalizacji, datę i godzinę. Później wystarczy tylko czekać na przyjazd profesjonalnie przygotowanego fryzjera.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię