PepsiCo w Michrowie – Twój pracodawca na lokalnym rynku

0
2367

Jestem dumny, że mogę pracować w zakładzie, w którym oszczędzamy energię oraz dbamy o środowisko. Od ponad roku odpowiadam za projekt ReCon, dzięki, któremu realizujemy inwestycje polegające na obniżeniu zużycia energii elektrycznej, gazu ziemnego, gazu do wózków widłowych, wody czy dwutlenku węgla we wszystkich fabrykach napojowych. W ciągu ostatnich 10 latach udało się nam obniżyć zużycie energii kwh/L o 42% natomiast zużycie wody spadło o 25%Łukasz Sybilski, inżynier serwisu.

Pepsi-Cola General Bottlers Sp. z.o.o to jedna z czterech fabryk grupy PepsiCo w Polsce, która produkuje znane na całym świecie napoje, takie jak Pepsi, Mirinda, 7Up Lipton Ice Tea, czy popularne w Polsce soki Toma.

W Michrowie fabryka istnieje od 1991 roku i jest jednym z największych pracodawców na lokalnym rynku. Zakład ma siedem linii produkcyjnych, włącznie z unikatową linią PepsiCo w Europie, która  umożliwia miksowanie różnych rodzajów i marek produktów na jednej palecie – tzw. linia Jumbo. W zakładzie powstaje 60 rodzajów produktów napojowych w różnorodnych pojemnościach i rodzajach opakowań, w tym: w plastikowych, szklanych i aluminiowych.

W ostatnich latach w zakładzie zrealizowaliśmy wiele inwestycji, które są kluczowe dla rozwoju całego PepsiCo. Te szczególnie dla nas ważne przypadły na okres wzmożonych restrykcji związanych z pandemią Covid-19( m.in. instalacja nowej linii do produkcji napojów w puszkach). To ultranowoczesna i w pełni zautomatyzowana instalacja.

„Tak duży postęp inwestycyjny oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii powoduje zmianę oczekiwań wobec przyszłych pracowników, a w szczególności operatorów maszyn” – mówi Malwina Pikiewicz, Talent acquisition specialist odpowiedzialna za rekrutację. „Niezwykle cenne stają się kompetencje pozwalające dostosowywać się do stale zmieniającej się rzeczywistości, wiedza techniczna, zdolność koncentracji uwagi, przestrzegania reguł, przepisów i standardów pracy. A w kategorii cech osobowościowych głównie gotowość do współpracy, poczucie odpowiedzialności i samodyscyplina” – dodaje.

W PepsiCo jesteśmy świadomi, że nasz sukces jest wynikiem ogromnego zaangażowania i kompetencji zatrudnianych przez nas specjalistów. Naszym pracownikom zapewniamy bezpieczne warunki, rozwój osobisty, interesującą pracę i ciekawe wyzwania zawodowe, które wymagają różnorodnych talentów – komentuje Bartłomiej Malczyk, Dyrektor zakładu PepsiCo w Michrowie.

Jeżeli zależy Ci na partnerskich relacjach oraz znakomitej atmosferze to Pepsi-Cola General Bottlers Sp. z.o.o w Michrowie jest dla Ciebie idealnym miejscem pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie, konkurencyjne warunki pracy i szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poza umową o pracę na cały etat możesz u nas liczyć na:

  • prywatną opiekę medyczną (Signal Iduna),
  • ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenie grupowe (PZU),
  • Pracownicze Plany Emerytalne,
  • lokalny program rekomendacji pracowniczych,
  • kartę sportową (Multisport),

Dołącz do nas i pomóż w tworzeniu produktów, które codziennie trafiają do milionów ludzi na całym świecie. U nas masz okazję zdobyć doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię