OZONOWANIE – BARDZO SKUTECZNA METODA USUWANIA WIRUSÓW

0
1174

Rozmawiamy z Grzegorzem Kowalczykiem z firmy Franqars zajmującej się ozonowaniem różnego rodzaju obiektów i pomieszczeń, pojazdów, odzieży, pojemników na żywność oraz artykułów spożywczych.

Czym jest ozonowanie?

To sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. Czynnikiem biobójczym jest ozon – gaz o bardzo silnych właściwościach utleniających.

Gdzie sprawdza się ozonowanie?

Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od zagrażających życiu  i zdrowiu mikroorganizmów, wirusów, zarodników pleśni, grzybów oraz przykrych zapachów.

Jak skuteczne jest ozonowanie?

Ozon działa pięćdziesiąt razy szybciej i trzy tysiące razy skuteczniej niż inny gaz używany do dezynfekcji – chlor. Dzięki swej skuteczności stał się ostatnio jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji.

Jak wygląda proces ozonowania?

Do przeprowadzenia dezynfekcji używamy profesjonalnych wytwornic ozonu, które rozmieszczamy w pomieszczeniach w taki sposób, aby zoptymalizować ich działanie. Sama czynność wymaga strojów ochronnych i dużego doświadczenia.

Jakie czynniki wpływają na cenę Państwa usługi?

Podstawowym kryterium jest powierzchnia i kubatura pomieszczeń. Wykonujemy zarówno zlecenia od osób prywatnych jak i firm. Ozonujemy domy i mieszkania, biura, obiekty użyteczności publicznej, różnej wielkości sklepy, pojazdy służb mundurowych i pogotowia ratunkowego.

 Rezerwacji  terminu wykonania usługi można dokonać zarówno telefonicznie jak i mailowo: tel. 736-149-149, 607-205-013, . Ozonowanie pojazdów możliwe jest w naszej filii przy ul. Mirkowskiej 46a w Konstancinie-Jeziornie