Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW z Technologią Plasmacluster

0
386

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW z Technologią Plasmacluster

Nasze zdrowie to najcenniejsza rzecz. Warto zadbać o to, aby powietrze, którym oddychamy było wolne od zanieczyszczeń i bakterii. Mimo wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zapewnić w pełni czystego powietrza w swoim mieszkaniu. Aby zoptymalizować proces oczyszczania powietrza warto wyposażyć się w oczyszczacz powietrza. Dobrym wyborem będzie oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji. Doskonałym wyborem będą oczyszczacze powietrza Sharp, które wyposażone zostały w dokładnie przebadaną Technologię Plasmacluster, dzięki której walka z wirusami i bakteriami jest jeszcze bardziej skuteczna.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW,  dzięki wydajności na poziomie 396 m³/h, sprawdzi się doskonale w pomieszczeniach o powierzchni do 48 m². Co więcej, oczyszczacz w trybie Silent jest niemal niesłyszalny – poziom głośności wynosi tylko 19 dB. Sharp KC-A60EUW to urządzenie 3w1 – oczyszcza, jonizuje i nawilża powietrze.

Oczyszczacz do zadań specjalnych

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW pozbędzie się wszelkich, najdrobniejszych zanieczyszczeń. Wszystko dzięki 5-stopniowej filtracji,na którą składa się:

  • Filtr wstępny, który zatrzymuje wszystkie większe zanieczyszczenia, takie jak: kurz, włosy czy sierść. Ponadto dzięki pracy filtra wstępnego, pozostałe filtry zostają odciążone, co przyczynia się do przedłużenia ich żywotności.
  • Filtr węglowy – usuwa nieprzyjemne zapachy (np. dym papierosowy) oraz lotne związki organiczne.
  • Filtr HEPA H13 – jest głównym etapem filtracji. Filtr służy do oczyszczania powietrza z najdrobniejszych zanieczyszczeń oraz głównych składników smogu – pyłów zawieszonych PM10 i PM2.5.
  • Filtr nawilżacza – oczyszczone powietrze zostaje przepuszczone przez matę ewaporacyjną, gdzie nabiera odpowiedniej wilgotności i wraca do pomieszczenia. Jeśli w danej chwili nie potrzebujemy nawilżenia możemy wyłączyć tę funkcję. Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem to odpowiedni mikroklimat i czyste powietrze w Twoim mieszkaniu.
  • Generator jonów Plasmacluster – produkuje, a następnie wypuszcza do otoczenia ujemnie i dodatnio naładowane jony, które skutecznie walczą z wirusami, bakteriami czy zarodnikami pleśni i grzybów. Zostaje także utrzymany odpowiedni poziom równowagi kationowo-anionowej, która wpływa na lepsze samopoczucie oraz koncentrację.

Technologia Plasmacluster – jak działa? 

Cenną funkcją jest jonizacja powietrza. Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW został wyposażony w generator jonów Plasmacluster High Density 7000. Działa on na zasadzie produkowania dodatnio i ujemnie naładowanych jonów, które niszczą napotkane na swojej drodze patogeny, takie jak: wirusy, bakterie, roztocza, alergeny, zarodniki pleśni i grzybów.

Nawilżanie powietrza

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW został wyposażony także w nawilżacz powietrza. Za pomocą tej funkcji w pomieszczeniu tworzy się odpowiedni mikroklimat, dzięki czemu pozbędziemy się suchego powietrza, Nawilżacz działa w oparciu o trzy elementy: higrometr, filtr nawilżacza i zbiornik na wodę. Linia KC-A została wyposażona w największy pojemnik na wodę. Sharp KC-A60EUW został posiada zbiornik na wodę o pojemności 4 l.

Dodatkowe tryby 

Optymalną pracę oczyszczacza możemy uzyskać poprzez dopasowanie odpowiedniego trybu do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. W trybie manualnym można wybrać spośród trzech szybkości pracy wentylatora – Silent, Med, Max. Jeśli chcemy, aby urządzenie samodzielnie dostosowywało ustawienia w zależności od aktualnego poziomu zanieczyszczenia i wilgotności, wystarczy włączyć inteligentny tryb automatyczny. O jakości powietrza stale informuje nas wskaźnik czystości powietrza. Podczas sprzątania przydatny jest tryb pyłki, dzięki któremu szybciej zostają pochłonięte unoszące się w powietrzu pyłki kurzu. Natomiast intensywny, godzinny “prysznic” jonów jest możliwy dzięki funkcji ION SHOWER. Aktualnie dobrane ustawienia można zablokować za pomocą blokady rodzicielskiej. Gdy nadejdzie pora wyczyszczenia filtrów przypomni nam o tym wskaźnik konserwacji filtrów.

Podsumowanie -Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW z Technologią Plasmacluster 

W ofercie marki Sharp znajdziemy różnorodne modele, które sprostają każdym oczekiwaniom. Model KC-A60EUW to oczyszczacz, nawilżacz i jonizator w jednym. Dzięki zastosowanej w oczyszczaczu Technologii Plasmacluster wszelkie wirusy, bakterie i alergeny zostają bezproblemowo pokonane. Ponadto oczyszczacz został wyposażony także w funkcję nawilżania, dzięki której powietrze osiąga odpowiedni poziom wilgotności.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię