Nowoczesne osiedla mieszkaniowe w enklawie Lasu Kabackiego

0
553

Osiedla Marina III i Kuropatwy 10 powstają w świetnie zorganizowanych podwarszawskich miejscowościach w Józefosławiu i Julianowie, w bliskim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Lasu Kabackiego ale z dostępem do doskonale rozwiniętej infrastruktury miejskiej.

Mak Dom Holding S.A. to jedna z najprężniej działających firm na rynku mieszkaniowym. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym na terenie całej Polski. W Józefosławiu i Julianowie wybudowała dziewięć etapów Kuropatwy i dwa etapy Mariny. Łącznie w tej okolicy deweloper wybudował i oddał do użytkowania blisko 1 200 mieszkań. Kolejne realizowane etapy zostaną zakończone w sierpniu 2020 roku i październiku 2021 roku.

Kameralna, dwu- i trzypiętrowa zabudowa wraz z nowoczesną architekturą oraz budynkami wyposażonymi w windy, garaże podziemne, duże tarasy i balkony oraz prywatne zielone ogródki, doskonale wpisuje się w harmonijną, ekstensywną zabudowę południowej części aglomeracji warszawskiej. Nieodzownym atutem mieszkań są duże drewniane okna, które pięknie doświetlają funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza. W budynkach zaprojektowano mieszkania w najbardziej poszukiwanych metrażach od 43,9 m² do 92,2 m²

Ceny mieszkań w Kuropatwy 10 w Julianowie zaczynają się już od 5 990 zł/m2. Natomiast przy zakupie mieszkania w osiedlu Marina III w budynku numer 10, deweloper oferuje bardzo atrakcyjny system zakupu, polegający na tym, że po podpisaniu umowy deweloperskiej wystarczy wpłacić  tylko 10% wartości mieszkania, a pozostałe 90% przed odbiorem kluczy w 2022 r. Deweloper pokrywa również notarialny koszt umowy deweloperskiej. Czas promocji jest ograniczony do 15.05.2020 r.

Lokalizacja obu osiedli mieszkaniowych zapewnia zarówno ciszę i świeże powietrze jak również możliwość wypoczynku i łatwy bezpośredni dostęp do takich miejsc jak: szkoły, przedszkola komunikacja miejska, lokalne centra handlowe czy parki miejskie z boiskami i placem zabaw. Atutem lokalizacji jest również możliwość przejazdu ścieżkami rowerowymi  przez Las Kabacki na pobliski Ursynów do Powsina czy Konstancina lub autostradą rowerową wzdłuż ul Puławskiej w kierunku Warszawy. Warto też wspomnieć o dobrym połączeniu komunikacją miejską z Warszawą. W sąsiedztwie osiedli znajdują się przystanki miejskich linii autobusowych numer 739 z dojazdem do Metra Wilanowska. W realizacji jest również droga ekspresowa Puławska Bis, która jeszcze bardziej skróci przejazd samochodem do Warszawy.

BIURO SPRZEDAŻY W JÓZEFOSŁAWIU: ul. Wilanowska 8 e-mail: tel. 609 809 859

BIURO SPRZEDAŻY W JULIANOWIE: ul. Julianowska 72B e-mail: tel. 609 944 209

Biuro Centralne: Warszawa Al. Niepodległości 54 tel. (22) 322 7003

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię