Nie można lepiej mieszkać

378

Chciałbyś mieszkać na wsi, w otoczeniu malowniczych pól i lasów, w jednym z najlepiej skomunikowanych terenów w okolicy Warszawy, a do tego w nowoczesnych, kameralnych willach? Inwestycja Villa Volare to odpowiedź na twoje potrzeby.

Lesznowola to wiejska gmina, z historią sięgającą 1471 roku, kiedy pojawia się w źródłach historycznych pierwsza wzmianka o wsi Leśna Wola, która wraz z Piasecznem przypadła księciu Konradowi III Rudemu, przy podziale Księstwa Warszawskiego.

Lesznowola dzisiaj to miejsce o niezwykłym charakterze. Jej niska zabudowa, pola, łąki i lasy, to istotne cechy dla osób, które nie chcą mieszkać w zgiełku dużego miasta. Jednak granicząca z największą metropolią w Polsce – Warszawą, jest z nią doskonale skomunikowana dzięki kolei aglomeracyjnej. Do centrum Warszawy można nią dojechać w pół godziny, do Służewca w kilkanaście minut, a pociągi w godzinach szczytu odjeżdżają co kilka lub kilkanaście minut.

Bardzo sprawnie do Warszawy można dostać się również na czterech kołach, dzięki trasie szybkiego ruchu S7. Inwestycję Villa Volare dzieli od warszawskiej obwodnicy zaledwie 9 minut jazdy samochodem.

Jeżeli jesteś rodzicem, gmina Lesznowola to miejsce idealne wprost dla twojego dziecka. Samorząd inwestuje wiele środków w rozwój i edukację dzieci. Na jej terenie istnieje już 21 placów zabaw i rekreacji, 10 boisk sportowych, a gmina wciąż projektuje i buduje nowe szkoły, w okolicy istnieje też kilka przedszkoli.

Villa Volare znajduje się kilometr od lasu, 300 metrów od sklepu i pół kilometra od supermarketu, a 5 km dalej znajduje się park handlowy Janki. Jedną z atrakcji turystycznych Lesznowoli są liczne ośrodki jeździeckie, które oferują bardzo dogodne warunki do uprawiania rekreacyjnej odmiany sportu jeździeckiego.

Jednak głównym atutem nowej inwestycji są same domy. Villa Volare to kameralne, dwupiętrowe wille, budowane z pomysłem, jak każda inwestycja Magdaleny i Marcina Gutajów, właścicieli Motton Estates. Od ponad 10 lat tworzą oni domy i mieszkania w podwarszawskiej Lesznowoli. Doświadczenie, które nieustannie zdobywają, pozwala im z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Zgodnie uważają, że cisza i spokój to najistotniejsze cechy dobrej lokalizacji, na które należy zwrócić uwagę kupując mieszkanie. Właśnie z tego powodu do realizacji swoich inwestycji wybrali Lesznowolę, miejscowość pozwalającą uciec od zgiełku stolicy.

Inwestycja Villa Volare to bogato wykończone osiedle, nowoczesnych dwupiętrowych willi, podzielonych na funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 22 m2 do 69 m2. Metraże i różnorodność lokali są tak dobrane, aby każdy znalazł mieszkanie odpowiednie dla siebie. Mieszkania posiadają balkony, a część z nich również własne ogródki. Wyróżnia je ponadstandardowa wysokość, nawet do 4,37 m, co stwarza szereg możliwości aranżacji, od zbudowania antresoli, po uzyskanie loftowego, nowojorskiego wnętrza. Natomiast duże okna doskonale doświetlą wnętrze i nadadzą nowoczesnego, aczkolwiek ciepłego i przytulnego klimatu.

Mimo doskonałego skomunikowania z centrum Warszawy, ceny mieszkań nie są warszawskie. To daje niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości inwestycji.

Skontaktuj się z nami i zobacz co oferujemy! Więcej informacji pod numerem telefonu 512 189 611 oraz na witrynie internetowej www.villavolare.pl