Lazzat, czyli smacznego – kuchnia uzbecka w Piasecznie

0
1023

Jakie są typowe potrawy kuchni uzbeckiej? Co smacznego można zjeść w uzbeckiej restauracji? Poznajcie główne dania Uzbekistanu w centrum Piaseczna.

Jeśli nie planujecie dalekiej podróży, a macie ochotę na poznawanie nowych rzeczy, zapraszamy do wyjątkowego lokalu w centrum Piaseczna, gdzie możecie spróbować tradycyjnej kuchni uzbeckiej spod ręki mistrzyni smaku zza Morza Kaspijskiego.

Lazzat, czyli smacznego to restauracja prowadzona przez małżeństwo pochodzące z samej stolicy Uzbekistanu – Taszkientu. Kuchnia Uzbekistanu dla wielu wciąż jest zagadką, dlatego ich menu zwiera bardzo wiele ciekawych i smacznych propozycji.

Przy Kościuszki 47A możecie skosztować tradycyjnych pierożków somsa, przygotowywanych z ręcznie wyrabianego ciasta francuskiego z mięsem, szpinakiem, dynią i ziemniakami. Spróbujecie pierożków barak, gumma i gołąbków dulma zawiniętych w liście winogrona i podawanych z mieloną wołowiną i ryżem. Restauracja proponuje także smażone ryby przyrządzone z uzbeckimi przyprawami, podawane z sosem sojowym.

Lazzat, czyli smacznego otwarte jest dla was codziennie od godziny 8.00 do 22.00. Zapraszamy na ul. Kościuszki 47A w Piasecznie.

27 października odbyło się oficjalne otwarcie. Restauracja gościła konsula z Ambasady Uzbekistanu w Polsce. Małżeństwo prowadzące restaurację Lazzat, czyli smacznego przygotowało poczęstunek dla wszystkich odwiedzających gości.

Lazzat, czyli smacznego otwarte jest dla was codziennie od godziny 8.00 do 22.00. Zapraszamy na ul. Kościuszki 47A w Piasecznie. Telefon kontaktowy: 887 247 888.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię