KUROPATWY XI , MARINA III – mieszkania przy Lesie Kabackim

0
738

Osiedla Marina III i Kuropatwy XI powstają w świetnie zorganizowanej podwarszawskiej miejscowości Józefosław w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Lasu Kabackiego.

Mak Dom Holding S.A. to deweloper z 29-letnim doświadczeniem, realizujący osiedla mieszkaniowe na terenie całej Polski. W Józefosławiu i Julianowie deweloper wybudował dziesięć etapów osiedla Kuropatwy i dwa etapy Mariny. Łącznie w tej okolicy zostało oddanych do użytkowania blisko 1300 mieszkań. Z początkiem lutego rozpoczęła się przedsprzedaż jedenastego etapu osiedla Kuropatwy – zawierającego 131 mieszkań, natomiast w Marinie III trwają finalne prace wewnętrzne, które zakończą się już w lipcu 2021 roku.

Kameralna, dwupiętrowa zabudowa wraz z nowoczesną architekturą oraz budynkami wyposażonymi w windy, garaże podziemne, przestronne tarasy i balkony oraz prywatne ogródki doskonale wpisuje się w harmonijną zabudowę  południowej części aglomeracji warszawskiej.

Ceny mieszkań w poszukiwanych metrażach 42 m²-93 m² zaczynają się od 7600 zł/m2 a ich funkcjonalne układy pomieszczeń zapewniają duże możliwości aranżacyjne i wygodę mieszkania w lokalu o przemyślanym rozkładzie. Zakończenie prac budowlanych osiedla Kuropatwy XI zostało zaplanowane na IV kwartał 2022 roku. W osiedlu Marina III 65% dostępnych mieszkań zostało już sprzedanych. Latem mieszkania będą przekazywane przyszłym mieszkańcom – ta część roku sprzyja pracom wykończeniowym, dzięki czemu można zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu jeszcze w tym roku!

Lokalizacja obu osiedli mieszkaniowych zapewnia możliwość wypoczynku w ciszy i na świeżym  powietrzu. Dobrą jakość życia gwarantuje łatwy i bezpośredni dostęp do szkół, przedszkoli, lokalnych sklepów, parku miejskiego z boiskiem i placem zabaw czy komunikacji miejskiej linii numer 739. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest Piaseczyński Rower Miejski, którym można w szybki i nieemisyjny sposób przemieścić się ścieżkami rowerowymi  przez Las Kabacki na pobliski Ursynów lub autostradą rowerową wzdłuż ulicy Puławskiej w kierunku Warszawy. Warto też wspomnieć o realizacji drogi ekspresowej Puławska Bis, która ułatwi i skróci czas przejazdu samochodem do Warszawy.

BIURO SPRZEDAŻY MARINA i KUROPATWY XI w Józefosławiu ul. Wilanowska 8      609 809 859

BIURO CENTRALNE w Warszawie Al. Niepodległości 54  (22) 322 70 03

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię