KRAINA Z BAJKI – miejsce jak ze snów

0
1739

Kilka dni temu w Piasecznie powstał nowy sklep z artykułami dla dzieci. „Kraina z Bajki” – tak oto nazywa się to nowe miejsce na mapie naszego powiatu.

Właścicielem jest Pan Piotr, którego wieloletnim marzeniem było stworzenie rodzinnego zakątka, do którego będą przychodziły całe rodziny.

– Jestem ojcem dwóch małych córek, więc temat zakupów dla dzieci nie jest mi obcy. Chcę aby każdy kto do mnie trafi czuł się jak u siebie, aby nie był przytłoczony ilością metalowych regałów liczonych w dziesiątkach metrów – opisuje pomysłodawca tego miejsca. – Wsłuchuję się w pomysły klientów odnośnie asortymentu, aby na naszych półkach znaleźli wszystko to, czego potrzebują.

W ofercie Krainy z Bajki znajdziemy m.in. zabawki, książki, gry planszowe i edukacyjne, klocki, artykuły szkolne. Wiodące marki produktów to m.in. Pucio, Czuczu, Trefl i inne, które pomagają rodzicom przedstawiać dziecku świat i rozwijać jego zdolności. Kraina z Bajki oferuje również odzież i tekstylia dla noworodków. Co ważne, ubrania są szyte w Polsce.

– Cały czas się rozwijamy, w ciągu kilku miesięcy do kącika dla maluchów wprowadzimy butelki, smoczki, kosmetyki oraz artykuły dla mam takie, jak np. laktatory, a do artykułów szkolnych wprowadzimy asortyment plastyczny. Natomiast jedynym wyjątkiem od artykułów związanych z dziećmi będzie okres bożonarodzeniowy, kiedy to w pojawią się w naszej ofercie ozdoby świąteczne dla domu – zachęca Pan Piotr.

Sklep znajduje się w nowym pasażu handlowym Pasek przy ulicy Puławskiej 47 (naprzeciwko supermarketu). Mieszczą się tam lokale z balonami i ozdobami, kwiaciarnia, atelier z tkaninami, sklep z artykułami do wytwórstwa alkoholi oraz lokale gastronomiczne z pizzą, kuchnią azjatycką oraz burgerami. Wjazd bezpośrednio z ulicy Puławskiej.

Godziny otwarcia:

pon-pt – 10.00 – 18.00, sob: 10:00 – 17.00, niedziele handlowe 10:00-16.00, ul. Puławska 47 (Galeria Pasek), Piaseczno

Serdecznie zapraszamy na zakupy oraz na naszego FB: Kraina z Bajki | Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię