Komfortowo, cyfrowo i ekologicznie

0
380

13 lipca w Piasecznie został otwarty digitalowy oddział Alior Banku. To kolejna placówka uruchomiona przez bank w powiecie. Zmodernizowana przestrzeń zaskakuje klientów wygodą, wystrojem oraz rozwiązaniami ekologicznymi.

alior bank, piaseczno, otwarcie banku, otwarcie placówki, alior, bank

Placówka usytuowana w centrum Piaseczna sprawia przyjazne i przytulne wrażenie. Jednocześnie kojarzy się z profesjonalizmem. – Oddziały stacjonarne to nadal bardzo ważny element Alior Banku, choć w ostatnim czasie nieco zmieniła się ich rola. Ogromna część usług finansowych przeniosła się do przestrzeni internetowej, a Polacy coraz sprawniej się po niej poruszają. Zależy nam, aby nasze oddziały były łącznikiem pomiędzy światem online i offline – mówi Dariusz Szwed, wiceprezes Zarządu Alior Banku.

alior bank, piaseczno, otwarcie banku, otwarcie placówki, alior, bank
fot. Piotr Lis

Nową strefę bankową podzielono na trzy części. Każda z nich pełni odmienną rolę. Pierwsza, czyli strefa obsługi, obejmuje przestrzeń powitalną, gdzie na klientów czeka kawa i herbata z upraw ekologicznych oraz filtrowana woda. Następnie klienci mogą przejść do wydzielonych stanowisk obsługowych. Dzięki ściankom wygłuszającym, pomieszczenia zapewniają dyskrecję i poczucie komfortu.

– W strefie digital klienci mogą wypróbować bankowość internetową i mobilną aplikację Alior Banku. Tu oczekujący zostaną przyjęci przez bankiera, który nie tylko pomoże zalogować się do urządzeń, ale również przedstawi możliwości wspomnianych systemów  – dodaje Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzająca pionem sprzedaży dla klienta indywidualnego w Alior Banku.

alior bank, piaseczno, otwarcie banku, otwarcie placówki, alior, bank
fot. Piotr Lis

Wydzielona została również strefa spotkań, zaprojektowana do rozmów sam na sam z bankierem. Szklane ściany gabinetów są przesłonięte grafiką uniemożliwiającą identyfikację przebywających w nich osób.

– Nasz oddział w Piasecznie działa od prawie 13 lat, czyli początku istnienia Alior Banku. Jesteśmy przekonani, że stali klienci, zarówno indywidualni, jak i biznesowi, doskonale odnajdą się w nowej przestrzeni i to niezależnie od tego, w jakim są wieku i z jaką sprawą do nas przychodzą – mówi Lidia Badach, dyrektor oddziału Alior Banku w Piasecznie.

alior bank, piaseczno, otwarcie banku, otwarcie placówki, alior, bank
fot. Piotr Lis

W oddziale wykorzystano materiały i produkty od lokalnych dostawców, a część z nich została pozyskana z recyklingu. Przykładem są blaty wyprodukowane z przetworzonych kubków po jogurtach, a także tapicerki i sufity z materiału po recyklingu butelek PET.

Placówka została zaprojektowana tak, by ograniczać zużycie zasobów. Zamontowano oświetlenie LED, które dopasowuje natężenie do odpowiedniej pory dnia. Akcesoria do serwowania są w 100% biodegradowalne.

Oddział Alior Banku w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 9, Piaseczno www.aliorbank.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię