Filmowa przygoda w Zalesiu Górnym

0
445

Na koniec lata i dobry początek nowego roku szkolnego warto wybrać się na wycieczkę do Dzielnicy Filmowej. Czekaja nas tu niezwykłe przygody wśród licznych atrakcji tego zlokalizowanego w naturalnym lesie parku rozrywki.

Dzielnica Filmowa w Zalesiu Górnym to niepowtarzalny park rozrywki dla rodzin z dziećmi a także zorganizowanych grup szkolnych czy przedszkolnych.

W jaki sposób zorganizowane grupy mogą skorzystać z wizyty w parku?

Grupy zapraszamy w tygodniu od poniedziałku do piątku od godziny 10.00. W reżimie sanitarnym jesteśmy w stanie przyjąć nawet trzy grupy równocześnie i zapewnić im atrakcje bez mieszania się dzieci. Oczywiście należy się wcześniej umówić na określony termin.

Na koniec lata i dobry początek nowego roku szkolnego warto wybrać się na wycieczkę do Dzielnicy Filmowej.

Co Dzielnica Filmowa przygotowała dla swoich gości?

Na leśnym terenie naszego obiektu jest kilka ścieżek rozrywkowo-edukacyjnych. Ogromną popularnością cieszą się samochody filmowe, m.in. Astony Martiny Jamesa Bonda, latający ford Harrego Pottera, Batmobil oraz bohaterowie kreskówek „Auta” czy „Bob Budowniczy”. W lesie spotkamy też Minionki czy wielkie roboty. Jest też strefa militarna z pojazdami i samolotami wojskowymi, monster traki czy motocykle. Na ścieżce Discovery dzieci odkryją wielkie ludziki z żołędzi, gigantyczne grzyby oraz dinozaury. Przewodnicy przekażą naszym gościom wiele ciekawych informacji dotyczących kinematografii, przyrody i prehistorycznych gadów. Po zwiedzaniu oferujemy możliwość zrobienia ogniska z kiełbaskami czy zjedzenia ciepłego posiłku na miejscu. W czasie wolnym zwiedzający mogą korzystać z parku trampolin i dmuchańców.

Na koniec lata i dobry początek nowego roku szkolnego warto wybrać się na wycieczkę do Dzielnicy Filmowej.

A co w przypadku niezbyt sprzyjającej aury?

Część naszych atrakcji znajduje się również pod dachem. Chodzi zarówno o eksponaty, jak i salę, w której możemy zorganizować zajęcia edukacyjne. No i oczywiście możliwe są szaleństwa w parku trampolin.

Czy po wakacjach park rozrywki jest otwarty również dla osób indywidualnych?

Tak, do końca października można się do nas wybrać w weekendy. Zapraszamy serdecznie całe rodziny. U nas doskonale bawią się również dorośli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię