Festiwal Pięknej Książki „Piaseczno, Ludzie, Książki” ONLINE

0
700

Festiwal Pięknej Książki “Piaseczno, Ludzie, Książki” 2020 to festiwal wyjątkowy, niepowtarzalny, oryginalny.

To 5. jubileuszowa edycja, która odbędzie się w całości online, a czas trwania festiwalu to dwa tygodnie od 20 września do 4 października 2020 roku.

Do udziału w festiwalu organizatorzy zaprosili wyjątkowych wydawców, autorów, ilustratorów i ludzi związanych z książką, a także artystów związanych ze sceną – aktorów, wokalistów, kompozytorów.

Festiwal będzie składał się z kilku bloków tematycznych: prezentacje wydawnictw i ich oferty, prezentacje autorów i ich twórczości, warsztaty twórców książek oraz koncerty.

– Chcemy promować piękną książkę, rozbudzać potrzeby czytelnicze, upowszechniać czytelnictwo i kulturę. Stawiamy sobie za cel wzmacnianie świadomości kulturalnej, ułatwianie dostępu do pięknej książki, edukowanie w zakresie procesu jej powstawania. Pragniemy pokazać wartość książki w dobie elektroniki i nowych technologii – opowiadają organizatorzy.

Wszystkie wydarzenia będą zamieszczane na stronie biblioteki, jej profilu na Facebooku oraz kanale Youtube.

na stronie biblioteki: https://biblioteka-piaseczno.pl/nasze-projekty/festiwal-pieknej-ksiazki/

na Facebooku: https://www.facebook.com/biblioteka.piaseczno/

w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/341991523625544/

na kanale You Tube: youtube.com/channel/UC-UXLZ7wHpon6MiMmezSB4A.

Festiwal organizowany jest w ramach projektu Festiwal Pięknej Książki „Piaseczno, Ludzie, Książki” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie oraz Fundację „Arka” im. Józefa Wilkonia we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2020.

 

Czytaj również: Kulturalny kalendarz na wrzesień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię