Dzielnica Filmowa startuje w majówkę

0
640

Już od 1 maja Dzielnica Filmowa w Zalesiu Górnym otwiera swoje liczne atrakcje dla małych i dużych gości.

Dzielnica Filmowa w Zalesiu Górnym to niepowtarzalny park rozrywki dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Doskonale bawią się tu również dorośli. Atrakcje w Zalesiu Górnym przyciągają nie tylko mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, ale również wielu gości z bliższych i dalszych rejonów Polski. Ogromną zaletą tej atrakcji jest jej niezwykłe położenie – na terenie Lasów Chojnowskich. Czas można tu więc spędzić nie tylko przyjemnie i ciekawie, ale również skorzystać z pobytu na świeżym powietrzu.

 

Przyroda i rozrywka

W otoczeniu pięknej przyrody na gości Dzielnicy Filmowej czeka kilka ścieżek rozrywkowo-edukacyjnych. Ogromną popularnością niezmiennie cieszy się niezwykła kolekcja samochodów filmowych. Goście obejrzą tu z bliska m.in. Astony Martiny Jamesa Bonda, latający ford Harrego Pottera, Batmobil oraz bohaterów kreskówek „Auta” czy „Bob Budowniczy”. W lesie spotkamy też Minionki czy imponujące repliki Transformersów. Na liczącym blisko 4 hektary terenie odwiedzający znajdą też strefę militarną z pojazdami i samolotami wojskowymi, monster trakami czy motocyklami. Na ścieżce Discovery dzieci odkryją wielkie ludziki z żołędzi, gigantyczne grzyby oraz dinozaury. Wyprawa do Dzielnicy Filmowej zapewni więc nie tylko rozrywkę, ale i porcję wiedzy na temat kinematografii, przyrody czy prehistorycznych gadów. W trakcie zwiedzania można też sobie zrobić przerwę – posiedzieć przy ognisku, zjeść posiłek czy skorzystać z parku trampolin i dmuchańców.

Nowy sezon – nowe atrakcje

Pomimo, że na terenie parku rozrywki znajdziecie setki atrakcji, Dzielnica Filmowa wciąż się rozwija i szykuje kolejne niespodzianki dla swoich gości. W nowym sezonie na odwiedzających czekają trzy karuzele i nowa sala zabaw. Doskonałą, aktywną zabawę zapewni rzutnik z kulkami oraz prysznic z kulkami. Na pasjonatów gry na instrumentach będzie czekał plenerowy sprzęt muzyczny.  W wiosenne weekendy, zaczynając od majówki, warto się wybrać do Zalesia Górnego i spędzić ciekawie czas w Dzielnicy Filmowej.

Zapraszamy Zalesie Górne ul. Wczasowa 1

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię