Domowa kuchnia na rogu

0
2945

„A nóż widelec” to nowe miejsce na piaseczyńskiej mapie kulinarnej. Kusi domowymi śniadaniami i obiadami przyrządzanymi na miejscu ze świeżych produktów.

Bistro zlokalizowane na rogu ulic Chyliczkowskiej i Zgoda kusi zapachami domowych obiadów. Przygotowane w tutejszej kuchni placki, pierogi czy kotlety można zjeść na miejscu, również w niewielkim ogródku, zabrać na wynos lub zamówić z dostawą.

Czy wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu?

Nasze dania powstają w barowej kuchni. Kucharze przygotowują potrawy ze świeżych produktów, nie korzystamy z żadnych półproduktów typu gotowe ciasta, sosy itp. Używamy też certyfikowanych, pozbawionych chemicznych dodatków przypraw, bezpiecznych i polecanych również dla dzieci.

Czy w ofercie mają państwo dania dla wegetarian?

Każdego dnia w naszym menu znajdują się zarówno dania dla miłośników kuchni tradycyjnej, jak i jarskiej. Nasza kuchnia oferuje wyśmienite dania mączne: różnego rodzaju kluski, pierogi, pyzy, knedle, racuchy czy naleśniki. Można też kupić szybkie przekąski typu hot-dog, zapiekanka czy frytki.

A kanapki czy koktajle?

Oczywiście codziennie rano już od 7:30 w drodze do szkoły czy pracy można u nas kupić gotowe kanapki. Oferujemy też wyciskane soki owocowo-warzywne, kawę czy herbatę. Planujemy też przygotowywanie produktów garmażeryjnych typu „zimne nóżki” czy szynka w galarecie. W okresach przedświątecznych będzie można u nas zamówić i kupić uszka, pierogi, pieczone mięsa, bigos i inne świąteczne specjały.

Czy państwa menu jest dostępne w internecie?

Tak, ponieważ menu jest codziennie inne publikujemy je na naszym profilu na Facebooku. Warto sprawdzić już wieczorem jakie pyszności będzie można zamówić na lunch lub obiad w dniu następnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię