Cały czas trwa nabór do szkół

0
432

Medyk Otwock nie zamyka swojej rejestracji na kierunki. Cały czas możecie się zapisać do szkoły!

Wystarczy samo świadectwo ukończenie szkoły średniej, nie musisz mieć matury! O przyjęciu na pierwszy semestr mogą ubiegać się absolwenci szkół średnich – liceum, liceum zawodowego, technikum, branżowych szkół II stopnia. Rekrutacja w Medyku Otwock przeprowadzana jest również online.

O przyjęciu kandydata decyduje kolejność zgłoszeń i dostarczenie kompletu dokumentów. Wykaz obowiązkowych wniosków i zaświadczeń znajdziecie na stronie internetowej szkoły.

Nabór wrześniowy 2021/2022

Wolne miejsce jest jeszcze na dziesięciu kierunkach: technik farmaceuta, higienistka stomatologiczna, terapeuta zajęciowy, technik elekroradiolog, technik BHP, technik administracji, technik masażysta, technik sterylizacji, podolog oraz opiekunka dziecięca.

bezpłatne nauczanie,szkoła medyczna,zawody bez matury

W szkole szybko zdobędziecie wymarzony zawód i podejmiecie taką pracę, jaką chcecie i gdzie chcecie.

Szkoła dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną i rekreacyjną oraz doskonale przygotowaną kadrą pedagogiczną. Nadal masz szansę na uzyskanie rzetelnej i praktycznej wiedzy, i umiejętności czyniącej cię pożądanym pracownikiem na europejskim rynku.

bezpłatne nauczanie,szkoła medyczna,zawody bez matury

O szkole

Medyk Otwock prowadzi zajęcia w systemie dziennym, zaocznym i stacjonarnym. Szkoła jest publiczna, więc za uczestnictwo na zajęciach nie uiszczacie żadnych opłat. Po ukończeniu Medyka otrzymujecie świadectwo ukończenia szkoły i przystępujecie do egzaminu z przygotowania zawodowego. Uzyskanie tytułu zawodowego pozwoli wam podjąć pracę nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Unii Europejskiej. Otrzymacie dyplom w języku polskim oraz suplement w języki polskim i angielskim.

Nauka w szkole obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, praktyczne, jak i praktykę zawodową.

Medyk Otwock posiada certyfikowane Edukacyjne Laboratorium ECDL dopuszczone do egzaminowania na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych!

Czytaj również: Jak zostać opiekunką dziecięcą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię