Bezpłatna szkoła medyczna w Otwocku

0
268

Niedawno licealiści skończyli pisać matury. Nie wszyscy dostali się na swoje wymarzone kierunki. Nic straconego, wystarczy zapisać się do Medyka w Otwocku.

Medyczna Szkoła Policealna w Otwocku to ponad półwieczna tradycja kształcenia pokoleń kadr dla placówek medycznych działających na terenie całego kraju. Niegdyś zajęcia  odbywały się w historycznej siedzibie jednego z otwockich sanatoriów. Obecnie słuchacze mogą pobierać nauki w budynku, który jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt edukacyjny.

Medyk Otwock oferuje szeroką pulę kierunków kształcenia – jest ich aż 19.. Szkoła dostosowuje się do rynku pracy i zaprasza wszystkich zainteresowanych na kierunki po których absolwenci mogą znaleźć pracę w Polsce i na terenie UE. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.  Medyk jest także w trakcie tworzenia swojej własnej internetowej platformy edukacyjnej.

Szkoła jest otwarta na potrzeby słuchaczy, więc każdy zainteresowany znajdzie swój odpowiedni tryb pracy. Szkoła medyczna oferuje nauczanie: zaoczne, stacjonarne lub dzienne. Systematycznie też  doposaża pracownie w najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt edukacyjny.

Hands holding tablet on blurred automation machine as background

Zajęcia praktyczne oraz praktyka zawodowa to ponad 50 proc. wszystkich zajęć oferowanych w programie nauczania. Praktyki zawodowe odbywają się tylko i wyłącznie w renomowanych placówkach: medycznych, opiekuńczych, gabinetach kosmetycznych, klinikach stomatologicznych, salonach odmowy biologicznej, warsztatach terapii zajęciowej, administracji samorządowej.

CZYTAJ TAKŻE: Medyk Otwock – zapewniamy pewną przyszłość

Po ukończeniu Szkoły Medycznej absolwent otrzymuje świadectwo jej ukończenia i przystępuje do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Uzyskanie tytułu zawodowego pozwala na podjęcie pracy w każdym miejscu w Europie. Wszystkie dyplomy wydawane są w języku polskim, jednak ze względu na to, że część słuchaczy trafia do krajów Unii Europejskiej szkoła wydaje również suplement dyplomu w języku angielskim.

Misją szkoły jest profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodach medycznych i społecznych dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynku pracy.

,,Chcemy stać się przodującą placówką dydaktyczną kształcącą specjalistów w zawodach o dużej wrażliwości społecznej, korzystającą z nowoczesnych technologii i innowacyjnych materiałów edukacyjnych we wszystkich obszarach jej działalności”.

Szczegółowe informacje na stronie.

Zapraszamy też na naszego FB.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię