Bank Credit Agricole przyjazny emerytom

282

Bank Credit Agricole ma w swojej ofercie produkty kredytowe, które są bardzo atrakcyjne dla emerytów. W ramach oferty kredytów gotówkowych, możliwe jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego z maksymalnie uproszczoną procedurą. Do udokumentowania dochodu wystarczy legitymacja emerycka i/lub dokument potwierdzający wysokość świadczenia (jeden z wymienionych: przekaz pocztowy, decyzja waloryzacyjna, wyciąg z konta). Wszystkie te dokumenty są w posiadaniu emerytów.
Credit Agricole jako jeden z nielicznych banków oferuje kredyt gotówkowy o stałym oprocentowaniu. Oznacza to, że po zawarciu umowy kredytowej klient ma gwarancję niezmienności rat w całym okresie kredytowania. Daje to poczucie bezpieczeństw i pozwala dokładnie zaplanować wydatki.

Możliwe jest zawarcie kredytu podczas jednej wizyty w placówce lub bez wychodzenia z domu – ekspert finansowy przyjedzie do Państwa.

Możliwe jest zawarcie kredytu podczas jednej wizyty w placówce, która mieści się w Józefosławiu. Proponujemy również zawarcie umowy bez wychodzenia z domu, wystarczy zadzwonić a nasz ekspert finansowy przyjedzie do Państwa do domu w celu uzgodnienia propozycji finansowania, przygotuje wniosek a następnie wróci z gotową umową. Stawiamy sobie ambitne cele i dążymy do tego, żeby wszystkie formalności przeprowadzić w ciągu 24 godzin.
Warto dodać również, że bardzo podobne zasady i udogodnienia mogą być zastosowane w przypadku rencistów.

Zapraszamy w godzinach 9.00 – 17:00
Józefosław, ul. Geodetów 23c lok.5 obok centrum handlowego.
Tel.889 768 065